Auto-Moto

Německý gigant Volkswagen vám nabídne eleganci v cenové kategorii, kde to jiní nedovedou

www.pixabay.com

Představovali jste si někdy, že budete jezdit ve výborně vybaveném a spolehlivém voze, které bude sršet elegancí jak na zevnějšku, tak i v kabině? A zkusili jste si to někdy představit s tím, že nebudete potřebovat sedmicifernou hodnotu na jeho pořízení? 

Pokud ano, tak vám možná skladové vozy Volkswagen mohou splnit sen. Německý koncern, který dokázal pod svá křídla přibrat další důmyslné značky jako kupříkladu Seat nebo Škoda, exceluje v kombinování elegance a jízdních vlastností. A co více, umí to za opravdu příjemné ceny.

Volkswagen Arteon vás zajisté oslní

Začneme od dražších vozů, které v nabídce můžete najít. Mezi skladové vozy Volkswagen se pochopitelně dostane celá řada levných modelů jako například Polo nebo Golf a na druhé straně může stát například drahý Volkswagen Touareg.

Pokud ale chcete zamířit do vyšší střední třídy, tak je pro vás cílovou stanicí Volkswagen Arteon. Vůz, který pořídíte v cenách kolem osmi set tisíc korun, vás pohostí v neuvěřitelně prostorném interiéru. Nabídne vám přitom sportovní podvozek, výbornou vybavenost pod kapotou a vzhled, který nenechá nikoho chladným!

Legenda Volkswagen Passat stále žije!

Pokud ale hledáte skladové vozy Volkswagen v ceně kolem půl milionu korun, tak vám určitě do oka padne legendární Passat. Pokud si přejete automobil s kvalitními jízdními vlastnostmi i designem a nechcete dělat moc velké kompromisy, je cena kolem půl milionu startovní čárou.

Už na ní vám ale Volkswagen nabízí zajímavý finish. Nový Passat vás zaujme sportovním vzhledem s nádechem elegance a velice prostorným interiérem. Na sedadle řidiče a spolujezdce se budete cítit díky masivní palubní desce a dostatku prostoru jako v kokpitu letadla. Už od nejnižších sérií vás ale zaujme hlasitost motoru. Ten je dokonale utlumený a v kabině Passatu vás rozhodně nebude nic rušit od klidné jízdy.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top