Zdraví & sport

Neobtěžujte již nikdy více okolí cigaretovým zápachem díky elektronické cigaretě

unsplash.com

Elektronické cigarety mají díky svým vlastnostem možnost zlepšit život svých uživatelů v ohromném množství podob a jedním z nich je například ten fakt, že neobsahují ten dotěrný smrad kouře, který všeobecně všechny nekuřáky obtěžuje.

Velmi pravděpodobně je totiž typický cigaretový zápach mnohem větší důvod, proč veřejnost odmítá a odstrkuje kuřáky, než jakékoliv obavy o vlastní zdraví. Elektronické cigarety jsou ale způsobem, jak se oddávat kouření, aniž byste mohli rušit svoje okolí zápachem, nebo obavami z dehtu.

Co v elektronické cigaretě nahrazuje klasický kouř?

Klasická cigareta spaluje žárem tabák a ten poté produkuje kouř. Přes filtr vdechujete jen malou část vedlejších produktů, ale i přesto se například dehet dostane nejen do dýchacího ústrojí, ale hlavně se uchycuje na všech porézních materiálech. Dobře tedy přilne na prsty, vlasy, vousy, oblečení i tkaniny v okolí.

Elektronické cigarety ale používají vodní bázi a aerosol vdechovaný kuřákem je tak vlastně výsledek odpařování vodní směsi. Je tak mnohem zdravější, protože zde nejsou vedlejší produkty spalování a mimo toho, že dokáže vonět, se především nezachytává na žádné látky ani na tělo kuřáka. Nemůže tak v žádném případě vadit vám, ani vašemu okolí. A mimo toho, je dokonce i mnohem zdravější pro vaše tělo.

Pro milovníky klasického kouře ale mají co nabídnout

To ale neznamená, že jakmile přejdete na elektronické cigarety, tak už klasický kouř nepocítíte. Zcela naopak! Některé ze směsí jsou vyloženě určeny pro velké klasiky a vy si tak můžete užít klasický cigaretový kouř, aniž byste museli používat přímo tabákový výrobek. Mimo jiné máte například i možnost výběru konkrétní směsi tabáku, protože má každá svoje vlastní zvláštní aroma, což každý vášnivý kuřák moc dobře ví.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top