Bydlení

Nepodceňujte nutnost úložných prostor. Kde všude je mít?

úložné prostory
pixabay.com

I když se to nezdá, lidé doslova hromadí. Poklud si říkáte, že to není váš případ, tak se schválně podívejte na to, s kolika věcmi jste se stěhovali do současného bydlení a kolik jich máte teď. A je jasné, že v návaznosti na to se neobejdete bez úložných prostor. Kde všude je mít?

Kupujte správný nábytek

Při výběru nábytku je určitě dobré hledět směrem k praktičnosti a k tomu, aby dokázal kromě jiného nabídnout i volný prostor pro vaše věci. Takový prostor, který nebude vidět a tak se hodí na uložení věcí, které delší dobu nepoužíváte, nebo je používat nebudete. Co do této kategorie patří?

  • Postele
  • Sedačky
  • Taburety

Toto všechno může mít skrytý úložný prostor. A i když ho po koupi nevyužijete na maximum, buďte si jisti, že za pár let tomu skutečně tak bude.

Skříň jako základ

Další věc už je v podstatě klasikou. Jenom těžko dnes najdeme domácnost, kde by nebyla. Co máme na mysli? Jsou to levné vestavěné skříně. Vzhledem ke svému charakteru se jedná o variantu, která je určena na věci každý den používané. Tedy na vaše svršky všeho druhu. V každém domě nebo bytě by takové skříň měla mít své nezastupitelné místo. A její ideální umístnění je to určitě buď chodba neb o předsíň, stejně jako nelze zapomínat ani na ložnici.

Máte nepoužívané místnosti?

Pokud ano, i ty se mohou stát místem pro věci, které nepoužíváte a nebudete používat. V prvním případě to může být sklep. Stačí v něm uklidit, navrtat police a míst pro své věci máte více než dost. Druhou variantou je volná místnost přímo ve vašem interiéru. Pokud víte, že ji v budoucnu nevyužijete, tak není nic jednoduššího, než z této místnosti vytvořit praktickou šatnu. A to nejenom na věci, které běžně nosíte a které se vám již nevejdou do skříně. Šatna může být využita i na uložení takzvaných sezonních věcí, stejně jako na takové oblečení, které možná využijete někdy v budoucnu.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top