Bydlení

Pracovní letní oděvy pro ochranu zdraví i úsporu času

práce
pixabay.com

Letní sezóna je již v plném proudu a kutilům či stavebním firmám se otevírají dveře k novým příležitostem. Čekáte-li již dlouho na opravu zahradního domku, vybetonování základní desky nebo jiné pracovní činnosti, jistě vás také napadlo, jaké zvolit oblečení. Staré tričko s venkovními tepláky sice nejsou k zahození, avšak existuje i lákavější varianta, která vám práci výrazně usnadní, totiž pracovní letní oděvy dle vašeho výběru.

Pevné boty pro práci v terénu

Jestliže se pouštíte do jakékoli činnosti, která vyžaduje určitou dávku zručnosti, jsou základem pevné boty se šněrováním, v nichž bude noha pevně držet a předejdete tak nechtěným úrazům. Další důležitou součástí vybavení je již samotný oděv. Ten je k dostání jak v dámské, tak pánské variantě, a dokonce ani ti nejmenší nepřijdou na buben.

Montérkové soupravy

Pracovní oděv najdete v rozličných variantách. Některé montérky jsou s kšandami a dlouhými nohavicemi, další pouze do pasu a jiné šité  jako kraťasy. Zde záleží na preferencích každého z nás. Tento oděv v sobě skrývá také nenápadný úložný prostor. Je totiž z každé strany vybaven kapsami, které při práci nahradí pomocníka a vše bude rázem po ruce. Pro chladné večery nebo větrné dny je možné se vybavit také montérovou bundou.

Neopomíjejte ochranné pomůcky

Tímto krokem ovšem celá výbava zdaleka nekončí. Vzhledem k tomu, jaké vykonáváte pracovní činnosti, byste také měli zvážit náležité ochranné pomůcky. Kromě již zmíněných bot do nich můžeme zahrnout pevné rukavice, jestliže například pracujete s ostrými předměty. Dále perfektně poslouží ochranné brýle nebo čepice při boji se sluníčkem, či jako částečná ochrana hlavy. V rušném prostředí nezapomeňte chránit také svůj sluch zvukotěsnými sluchátky.

Kompletní oděv lze využít pro soukromé kutilství nebo s ním můžete potěšit pracovníky své firmy. Jestliže svůj zaměstnanecký team obdarujete tímto vybavením, jistě se budou v práci více otáčet a s radostí používat multifunkční vybavení.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top