Bydlení

Nová kuchyně – trendem jsou indukční varné desky

www.pixabay.com

Indukční varné desky patří mezi nejmodernější a velmi oblíbené způsoby pro ohřívání a vaření pokrmů. Jejich velkou výhodou je, že dokáží velmi rychle reagovat. Pokud chcete snížit nebo zvýšit teplotu, změna je patrná téměř hned. Což je pro uživatele významné plus. Schopnost regulovat teplotu je přesná cca na 1 stupeň Celsia.

Při koupi si můžete vybrat z velkého množství různých designů. Velmi podobné jsou sklokeramickým deskám. Na výběr je z desek se zkosenými hranami nebo například kovovými rámy. Kombinovat je možno mezi variantami se dvěma, třemi nebo čtyřmi plotýnkami. Existují již i hybridní desky, které jsou kombinací indukčních desek a sklokeramických desek.

A jakým způsobem fungují? Princip ohřevu na indukčních varných deskách spočívá v tom, že přenášení tepla funguje ohříváním nádobami, které jsou magneticky vodivé.

vařič

 

Díky tomu, že indukční varné desky nevydávají teplo, nehrozí u nich připálení již zpracovaných potravin. Navíc Vám zajistí skutečně velkou úsporu energie, avšak musíme počítat také s vyšší pořizovací cenou než u klasické varné desky.

 

Click to comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top