Bydlení

Objevte kouzlo moderních sporáků

moderní sporáky
pixabay.com

V dnešní době využívají lidé v domácnostech nejrůznější interiérové prvky spojené s tvorbou přínosného tepla. Je pravdou, že velice často jsou používána krbová kamna, kachlová kamna nebo obestavby krbů. V posledních několika letech se však do popředí zájmu mnohých jedinců dostávají opět sporáky.

Ano, máme na mysli výrobky tradiční, ale také ty moderní. Většina z vás si pravděpodobně představí klasické sporáky z dob babiček. Ty byly dominantou kuchyně a zároveň sloužily k přípravě libovolných pokrmů. Takovému modelu se ale nemusíte vyhýbat ani v dnešní době, jen v trochu novodobějším podání.

Sporáky s výměníkem – teplo i vaření v jednom

Typickým příkladem jsou sporáky s výměníkem. Ty mohou nabývat nejrůznějších vzhledů. Jejich důležitou a nedílnou součástí je však výměník. Tedy část připojitelná k ústřednímu vytápění, s pomocí níž lze ohřívat vodu v topení i v dalších místnostech.

Jen si to představte sami. Pustíte se do přípravy nedělního oběda a zároveň budete vytápět odpovídající část vaší nemovitosti. I takové možnosti přináší aktuální produktové nabídky.

Sporák takového typu může disponovat nejenom topeništěm a plotýnkami nahoře. Nedílným doplňkem bývají i trouby rozšiřující vaše gastronomické možnosti.

Sporáky jako pýcha interiéru

Každý se dnes honí za nejrůznějšími extravagantními a nadčasovými designy topných prvků. Proč ale? Vždyť takové klasické sporáky nadělají podstatně více parády. Ne nadarmo dochází i k návratu k těmto tradičním výrobkům, u kterých máte možnost volby odpovídajícího výkonu a účinnosti.

Kuchyňské sporáky si opět vydobyly místo na současném trhu a svými parametry dokáží pokrýt požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Nahlédněte do nabídek současných prodejců a budete mile překvapeni. Nejenom kvůli pestré volbě vzhledů, ale i díky přijatelným pořizovacím cenám.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top