Bydlení

Odjíždíte na delší dobu mimo republiku? Zajistěte si pasivní příjem!

pixabay.com

Naskytla se vám příležitost odcestovat na několik měsíců nebo možná i let do zahraničí? V tom případě se považujte za šťastlivce, protože ne každý takovou možnost v životě dostane, i když by si to hodně přál. Jestliže vlastníte byt, určitě si lámete hlavu nad tím, co s ním bude v době vaší nepřítomnosti. Je logické, že prodat jej nechcete, protože se jednou budete chtít vrátit zpátky domů. Jenže nechat ho ležet jen tak skladem taky není řešení. A víte co? My máme jeden zajímavý nápad!

Nechte byt vydělávat

Už jste někdy slyšeli o pojmu pasivní příjem? Pokud ne, ve zkratce vám prozradíme, oč vlastně běží. Pasivní příjem je takový, pro který v podstatě nemusíte hnout prstem, ale stejně vám měsíc co měsíc cinkne na účtu výplata. A vaším pasivním příjmem v době nepřítomnosti může být vás prozatímně opuštěný byt. K tomuto účelu slouží poměrně oblíbená a stále častěji vyhledávaná služba správa nemovitostí, kterou poskytuje každá dobrá realitní kancelář.

O co jde?

Správa nemovitostí není jen pojem, který si po přečtení dnešního článku zapíšete do slovníku. Je to služba, která nabízí možnost pronajmout byt v době, kdy jej sami nebudete využívat a čerpat tak finance z pronájmu. S realitní kanceláří uzavřete smlouvu, ve které bude stanoveno, že za vás převezme starost o danou nemovitost. Tu pak bude v době, kdy nebudete přítomni, nabízet k pronájmu. Důležité je zmínit, že vše vyřídí za vás a vy se nebudete muset o nic starat. S potencionálními zájemci o pronájem sepíšou smlouvu, postarají se o pravidelné vybírání nájemného a v případě, kdy budete chtít vybírat kauci předem, po dobu, během které budou nájemníci ve vašem bytě bydlet, budou kauci schraňovat. Samozřejmostí je pravidelná kontrola bytu, placení poplatků za vodu, plyn a elektriku, případně drobné úpravy v bytě.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top