Móda & styl

Oblíbené pánské módní doplňky, které dokáží outfit neskutečně oživit

unsplash.com

Pánové už rozhodně nejsou v takové fázi, ve které nedávají moc velkou pozornost svému vzhledu. Naopak se stále větší množství mužů aktivně věnuje tomu, jak vypadá a věnuje tak čas a úsilí také kompletaci outfitů, které rozhodně dokáží mužské charisma podtrhnout.

Zajímavé ale je, že namísto dokonalým padnoucích kombinací oblečení se spíše pánové orientují na hojné doplňky. A tím dokáží svůj outfit pozvednout na naprosto rozdílnou úroveň.

Hodinky jako dokonalá ozdoba

Hodinky dokáží být rozhodně jednou z těch nejdokonalejších součástí pánského outfitu. Na rozdíl od dam totiž pánové dávají opravdu velký pozor na to, jaké hodinky nosí. Hodinky totiž mohou sloužit nejen jako příjemný vizuální prvek, ale do značné míry mohou být i zajímavou cestou, jak prezentovat sebe a svoje hodnoty.

Proto pánové nemají problém investovat i do hodinek, které patří mezi světovou elitu. Značky jako je například Omega nebo Rolex rozhodně patří do všeobecně nejlepších kousků. A pokud muži dostanou příležitost, tak velice rádi takové hodinky začlení do svého vzhledu.

Pánské náramky na ruku nezklamou

V ohledu šperků jsou pánové o něco opatrnější, než tomu bývá u dam. Rozhodně by ale nebylo fér tvrdit, že pánové všeobecně nemají dostatečný rozhled. Zcela naopak jsou šperky jako například pánské náramky na ruku, které dokáží udělat neuvěřitelný efekt právě díky svému správnému výběru.

Opravdu kvalitní pánské náramky na ruku dokáží totiž podtrhnout nejen outfit jako takový, ale také zvýraznit přirozené charisma muže. Na výběr přitom standardně máte opravdu velké množství různých kusů. Ty se mohou lišit nejen použitými materiály, ale také jejich kombinace, vzory, a především masivností náramku, která je jedním z těch nejdůležitějších parametrů vůbec.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top