Tech

Office 365: Pracujte kdekoliv a kdykoliv

Microsoft Office 365
pixabay.com

Společnost Microsoft každý moc dobře zná, protože patří mezi absolutní špičku ve světě technologií. Na trhu se s ní můžeme setkávat již více než 40 let. Cílem Microsoftu je být inspirací pro veškeré své zákazníky, aby díky využití digitálních technologií změnili svět.

V současné době se velmi často setkáváme s technologií Office 365. Mnoho z nás však neví, co přesně si pod tímto názvem představit.

Co je Office 365?

Pod názvem Office 365 si můžeme představit řešení pro veškeré firmy, které se rozhodli, že budou využívat benefity, které právě tento produkt společnosti Microsoft přináší. Jedná se o hostovanou platformu, která patří k těm nejmodernějším technologiím. Office 365 má hned několik výhod. Těšit se můžeme z hotového řešení, které lze po kratší konfiguraci začít ihned používat a to odkudkoliv.

Co vše Office 365 obsahuje?

Balíček Office 365 je soubor těchto technologií:

Microsoft Exchange Online

Díky Microsoft Exchange Online budete moci plnohodnotně zpracovávat Vaše e-maily, plánovat si schůzky do kalendáře, ale i spravovat veškeré kontakty, které jsou obohaceny zabudovanou antivirovou ochranou. Samozřejmostí je i přístup k mailboxu, kde máte standardní velikost 25 GB pro každého.

Microsoft SharePoint Online

Miscrosoft SharePoint Online podporuje efektivity týmové práce. Jedná se o o práci s firemními dokumenty a ukládání jich. Vhledem k tomu, že se jedná o online verzi, opět je možný přístup kdykoliv a odkudkoliv.

Microsoft Lync Online

Cílem Microsoft Lync Online je maximálně usnadnit komunikaci jednotlivých účastníků. Jedná se o digitální komunikaci, jejíž součástí je instant messaging. Umožňuje sdílení pracovní plochy, audio a video hovory, video a audio konference a zjišťování dostupnosti účastníků.

Microsoft Office Professional Plus

Samozřejmostí je i dostupnost kompletní sady kancelářského balíků, kterým je právě Office Professional Plus.

Webový portál

Při koupi Office 365 získáte i prostor, šablony a nástroje pro vytvoření webových portálů. Samozřejmostí je i možnost nasdílení dat z SharePointu a Exchange.

Nástroje pro celkovou správu a řízení

Tyto nástroje Vám zajistí možnost konfigurace, kterou jsme již výše zmínili a celkovou správu balíčku Office 365.

 

Click to comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top