Tech

Vlastní server ano, ale v profesionálním datacentru

Lidé a hlavně firmy v dnešní době stále častěji opouští model, kdy spravují vlastní server v útrobách své společnosti a mají na údržbu techniky další zaměstnance. Této době již dávno odzvonilo a zákazníci prahnout po ekonomičtějším a zároveň bezpečnějším řešení.

Vlastní server dnes můžete vlastnit, v tom vám nikdo nebrání. Nekupujte si ho však, ale pronajměte. Takové možnosti nabízí virtuální server, který bude ušit přesně na míru daného klienta. A to především z pohledu celkového výkonu a datového uložiště.

Virtuální server a jeho možnosti

Vydáte-li se touto cestou, potom zacilte na nejmodernější datacentrum ve střední Evropě. To je do jisté míry maximální záruka kvality poskytovaných služeb, o nichž lze hovořit, že jsou připravovány na klíč. Vlastní server budete mít uschován v zabezpečeném objektu, se záložními zdroji elektrické energie, kamerovým systémem, ostrahou a mnohými dalšími prvky tohoto typu.

Objednáte-li si takový virtuální server, můžete se těšit na spoustu přínosných věcí.

  • Minimální garantovaná rychlost připojení k internetu
  • Maximální dostupnost
  • Technická podpora fungující 24 hodin denně a 7 dnů v týdnu
  • Zálohování a ostatní

Takovou podobu má vlastní server v novodobém pojetí, o němž se vám ani nezdálo.

Vlastní server a přidružené služby

Virtuální server samozřejmě nemusí být tím jediným, co na vás čeká. Obvykle jsou s těmito službami nabízena řešení pro e-shopy, hromadný mailing, databázová řešení nebo komplexní zázemí pro velké projekty. Ostatně, kdo ví. Na počátku všeho to může být váš vlastní server, skrze nějž se propracujete k daleko bezpečnějšímu provedení svých informačních struktur.

Volte v tomto směru kvalitu, spolehlivost a individuální přístup ve spojení s odborností. Teprve takový virtuální server vám bude přinášet tížené výsledky.

 

Click to comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top