Zdraví & sport

Originální vůně, které můžete najít ve výběru náplní do elektronických cigaret

Elektronické cigarety mají za svým úspěchem velkou spoustu důvodů. Jedním z těch největších důvodů je možnost dokupování náplní do elektronických cigaret, které stojí za jejich zajímavostí. Díky tomu, že můžete víceméně každou chvíli měnit příchuť, a vůni svojí elektronické cigarety získáváte jistotu, že vás jen tak neomrzí.

Vedle klasických vůní, které jsou všeobecně dostupné ale můžeme najít i mnohé exotické. Spousta výrobců oslovuje svoje klienty na základě těchto originálních vůní. Některé z těch, které patří mezi nejoblíbenější, vám představíme také my.

Vůně ovocných koktejlů a exotiky

To je téma, kterým se zaobírá ohromná spousta výrobců. Exotické vůně jsou všeobecně velice oblíbené. A to i v případě, kdy se bavíme o čemkoliv jiném, než jsou samotné elektronické cigarety. Exotické vůně jako může být ananas, mango, kokos a jim podobné tak najdete v hojném množství od různých výrobců.

Méně časté, ale velice oblíbené, jsou přímo koktejly. Výrobci tady rozhodně nejdou na žádnou slepou kolej, ale přesně míří na konkrétní nápoje. Mezi vůněmi tak nejdete ty opravdu nejoblíbenější jako mohou být Piňa Colada, Cuba Libre, Sex on the beach a ohromná spousta dalších.

I u elektronické cigarety vám nemusí chybět vůně tabáku

Pro spoustu lidí je přechod z klasické cigarety na elektronické cigarety problematický především kvůli tomu, že jim přirozeně chybí typická vůně tabáku. I na tuto situaci se ale někteří výrobci náplní zaměřují. Můžete tak najít náplně, které mají vůni klasických tabákových výrobků. Od cigarety je tak skoro nepoznáte, ale rozhodně se nebude vůně zachytávat na oblečení, jako by to klasický tabákový kouř dělal. Ve výběru máte dokonce možnost se rozmyslet mezi jednotlivými vůněmi podle druhu tabáku.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top