Cestování

Pánská jízda bez limitu? – vyrazte do Las Vegas

www.pixabay.com

Miliony dolarů tekoucí po herních stolech, obrovské množství atrakcí, proudy lidí – to je Las Vegas.

Kasína se nachází mezi bulvárem Strip a Fremont Street, hotely pak bývají většinou u bulváru Strip, což je zhruba 10 kilometrů od centra. Velmi zajímavé je si tuto oblast projít pěšky, avšak nezapomínejte, že vás tam bude čekat obrovské teplo.

Doprava po Las Vegas

Pokud si budete chtít půjčit auto, tak tu možnost budete mít přímo na letišti, většina půjčoven sídlí právě tam. Určitě se připravte na to, že zácpy zde nejsou nic ojedinělého a orientace po městě pak není zrovna snadná. Parkování bývá zdarma a placená najdete pouze přímo v centru.

Autobusová doprava po městě jezdí non-stop celých 24 hodin. Lístky seženete v automatech, avšak jízdenky jsou poměrně drahé, proto se nejvíce vyplácí si kupovat celodenní jízdenky. Několik autobusových linek slouží k přepravě přímo cíleně do kasín. Dále mezi hromadnou dopravu patří soukromé tramvaje.

Sehnat v Las Vegas taxi? Žádný problém! Jezdí jich po městě obrovské množství, stačí zvednout ruku a zamávat.

Ubytování

Můžete si vybrat z obrovské škály poskytovatelů ubytování od levných hotelů, hotelů střední úrovně až po exkluzivní apartmány v centru a na bulváru. Ceny pokojů se liší podle dne v týdnu. O víkendy přijíždí do města přes 200 tisíc turistů, proto nepodceňujte rezervaci.

Stravování

V kasínech jsou zaměstnání ti nejlepší kuchaři, proto se můžete těšit na skvělý gastronomický zážitek. V téměř každém kasínu najdete bufet s neomezeným konzumováním. Samozřejmě najdete ve městě i různé restaurace a fast foody, stačí si vybrat.

Noční život

V Las Vegas budete mít o zábavu postaráno. Těšit se můžete na celovečerní show různých umělců, kaskadérů a specialistů na efekty, popové a rockové hvězdy, pantomimické show a kouzelnická představení. Budete chtít zajít na drink? Můžete si vybrat z velkého množství barů a klubů. Avšak zapomeňte na rifle, trička a kecky, takhle vás do klubu nepustí!

Las Vegas je městem barů, klubů a kasín. Pokud chcete zažít nezapomenutelný noční život, musíte zamířit právě sem.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top