Bydlení

Pár rad, jak na kompletní rekonstrukci kuchyně

pixabay.com

Kuchyni se dlouho nevěnovala příliš velká pozornost. Přeci jen se jednalo více o prostor užitkový, nebo obytný. Čím větší pohodlí ale v kuchyni lidé mají, tím příjemněji jim při každodenní přípravě pokrmů je.

Není tak divu, že se v posledních letech spousta lidí odhodlává ke kompletní rekonstrukci kuchyní, nebo naopak věnuje mnohem větší pozornost jejich propracovanosti v novostavbách. My vám přinášíme několik rad, jak investovat do kuchyně, tak abyste se v ní cítili dokonale.

Levné, ale opravdu efektivní osvětlení

V moderní kuchyni už rozhodně není prostor pro starý způsob osvětlení formou jednoho bodu v místnosti. Nejen, že generuje spoustu stínů a špatného světla, ale dokonce si většinou zakrývá člověk pracovní prostor vlastním stínem. Ideální možností je tak použití bodových světel k tomu, aby mohla být po celém prostoru rovnoměrná úroveň osvětlení. Věřte, že vám minimálně vlastní oči za tuto úpravu nesmírně poděkují!

Kuchyně na míru? Proč by ne!

Mnohem častějším vybavením se víceméně každodenně stávají kuchyně na míru. Opravdu efektivním řešením jsou nejen z pohledu praktičnosti, ale především z pohledu využití prostoru jako takového. Je opravdu velkou vzácností, pokud se vám podaří u sériově vyráběných kuchyní využít prostor na maximum. Naopak u kuchyně na míru je to naprostá samozřejmost, která je hlavním důvodem, proč se do ní vyplatí investovat peníze.

Nikdy nezapomínejte na podlahu

Bohužel, zrovna na podlahu spousta lidí myslí opravdu až na posledním místě. Jedná se přitom o součást prostoru, která může jednoznačně zlikvidovat jakékoliv předchozí snahy. Mimo velké designové role má totiž podlaha především roli užitkovou. Pokud zvolíte špatný typ podlahy, tak se můžete potkávat s úrazy. Ideální je zvolit takový druh, který alespoň minimálně snižuje kluzkost vlhké podlahy.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top