Zdraví & sport

Pár tipů, jak začít kouřit zdravě

cigarety
pixabay.com

Určitě zde nemusíme dlouze polemizovat o tom, jestli kouření patří či nepatří mezi nejrozšířenější zlozvyky vůbec. Shodli bychom se na tom, že rozhodně patří, přičemž tomuto nešvaru každoročně podléhá stále více lidí – často i velmi mladých. Kouření není pro naše tělo vůbec žádným přínosem, ba spíše naopak. Klasické cigarety, které jsou rozšířené po celém světě, zanáší naše tělo škodlivinami, které mu škodí.

Dá se kouřit zdravě?

Možná vás napadá otázka, jestli existuje vůbec nějaký způsob, jak kouřit zdravě. Možná jste na kouření, stejně jako řada dalších lidí, závislí, ale přesto si uvědomujete, že vám ve velké míře škodí. A odpověď na vaši otázku? Ano, dá se kouřit zdravě a možná, že jste o takovém způsobu již slyšeli – jedná se o elektronické cigarety.

Co jsou elektronické cigarety?

Elektronické cigarety jsou zařízení, která postupně nahrazují klasické cigarety. Nefungují na principu spalování tabáku, naopak fungují na vodní bázi. Součástí elektronické cigarety je náplň, neboli liquid, který se během kouření vypařuje, díky tomu vzniká pára a kuřák dostává pocit, že kouří. Výhodou je, že oproti klasickým cigaretám vůbec nezapáchají a nevzniká z nich žádný odpad.

Vyberte si tu pravou

Elektronické cigarety jsou k dostání v mnoha podobách. Záleží jen na vás, jestli si vyberete malou či velkou, tlustou či tenkou, jakou si vyberete značku a jaké do ní zvolíte náplň. Elektronické cigarety do těla nevpravují žádné škodliviny, nespalují se zde nezdravé látky, nevzniká zápach, který obtěžuje lidi ve vašem okolí a představuje zdravou alternativu kouření, která je rozhodně lepší, nežli podlehnout klasickým cigaretám.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top