Kariéra

Pojďte s námi natrénovat prezentační dovednosti

pixabay.com

Ani současný rychlý technický pokrok nezmenšil význam řečnického umění, ba právě naopak. Mistrů řečníků zdaleka není tolik, kolik by bylo třeba. V ČR však působí zavedená společnost ICT Pro, jejíž zkušení lektoři vás účinné prezentaci naučí. 

Prezentační dovednosti se v jejích brněnských a pražských učebnách předávají obchodníkům, manažerům, lektorům, učitelům, pracovníkům PR či marketingových agentur i dalším zájemcům z řad široké veřejnosti, a to formou série zajímavých kurzů s důrazem na praxi.

Ovládnete na nich vše od základů prezentace přes praktický nácvik prezentačních dovedností a rétoriku až po storytelling a improvizaci, metody přinášející do obchodního prostředí práci s emocemi a příběhy. Na dnešní posluchače už totiž tradiční prezentace neplatí – vyžadují pořád něco nového. A právě to se jim naučíte dávat.

Díky kurzům zvládnete vytvořit účinné prezentace, jimiž vzbudíte pozornost svého publika, nastartujete jeho vnímání a proces učení vedoucí ke změně postojů. Jednoduše – prodáte komukoli cokoli. Přitom je jedno, zda prezentujete obchodním partnerům, novým klientům, vrcholovému managementu firmy nebo zaměstnancům. Techniky osvojené na kurzu prezentačních dovedností ICT Pro využijete univerzálně, pro jakoukoli cílovou skupinu.

Jaké jsou ohlasy účastníků kurzů? 

Například Milan C. ze společnosti SCHOTT Flat Glass CR, absolvent Základů prezentace, uvedl: „Bylo to pohodové školení. Opět se potvrdilo, že platí – můžeš dovést koně k řece, napít jej však nedonutíš. Vím nyní, že se musím sám více připravovat a nebát se toho. Hlavním přínosem byla pro mne profesionální kritika od někoho, kdo tomu rozumí.“

Markéta M. ze společnosti Helix International navštívila Rétoriku: „Bylo to opravdu perfektní, jsem nadšená. Každý výukový blok mě bavil.“

Přihlaste se na kurzy prezentačních dovedností i vy!

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top