Tech

Pomalu se blíží čas vánoční, přemýšleli jste už o domácím elektru jako dárku?

unsplash.com

Na první pohled se může zdát, že je času ještě opravdu hodně. Jenže čím blíže jsou Vánoce, tím rychleji čas utíká a mnozí nakonec řeší výběr dárků na poslední možnou chvíli. Pokud se tomuto problému chcete vyhnout i vy, tak věřte, že touto dobou už je dokonalá příležitost k tomu, kdy nakupovat první dárky a hledat první prodejní akce.

V posledních letech se jako ideální dárek mnohem častěji ukazuje nějaký druh domácího elektra, který většinou není uzpůsobený ani tak pro užitek samotný jako spíše pro jeho šikovnou kombinaci s radostí a překvapením.

Ženy nikdy neomrzí péče o tělo a vlasy

Jeden z dárků, kterým určitě žádnou dívku ani dámu neurazíte, je kvalitní péče o tělo a vlasy. Dvojnásob u pracujících či školou povinných je mnohdy péče o sebe složitá a domácí spotřebiče, které ji dokáží zpříjemnit jsou zkrátka úžasná věc.

Domácí elektro může v tomhle příkladu představovat celá řada doplňků a přístrojů k péči o vlasy nebo o čistotu pleti. Stále oblíbenější se mimo jiné stávají také masážní automatické přístroje. Může jít například o příruční vibrační přístroj, kterým dokonale uvolníte pomocí vibrací unavené svaly. Ale také o vodní lázně na nohy po celém obtížném dni.

Muži stále více milují vaření a grily

Pokud byste naopak hledali správný vánoční dárek pro muže v domácím elektru, tak jsou většinou dobrou volbou elektrické grily. Vynecháme zde veškeré chytré elektro a počítače či jejich příslušenství, které by jinak bylo jasnou volbou číslo jedna. Oblíbeným sortimentem posledních let jsou především kontaktní grily. Kontaktní gril se skládá z dvou vyhřívaných ploch a suroviny se do něj uzavírají jako do knížky. Díky tomu můžete upravovat suroviny mnohem rychleji a přitom zachovat maximum chuti a šťávy.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top