Auto-Moto

Poznejte kari sítě do toho nejmenšího detailu

Kari sítě, to je pojem, s nímž se setkal bezpochyby každý. O tom není žádných pochyb. Pokud přesně nevíte, co znamenají sítě do betonu kari, prozradíme vám to. Kari sítě jsou v podstatě hutním materiálem využívaným v kombinaci s betonem. O tom ostatně vypovídá i samotné pojmenování produktu. Právě jejich aplikováním do betonových ploch zajišťují náležitou pevnost, pružnost a dlouhou životnost betonu.

Pozor na správné aplikování kari sítí

O tom, zda využijete kari sítě při realizaci betonové plochy až tak nerozhodujete vy sami, ale v podstatě jistá stavební pravidla nebo projekt. Ohled byste měli brát především na správné rozměry kari sítí. V potaz se bere průměr podélného a příčného drátu. Důležitou roli sehrává také rozteč těchto drátů. Vše se ve výsledku promítá i do samotné délky a šířky kari sítě.

Při realizaci betonové plochy, potažmo pokládání kari sítí pochopitelně narazíte na to, že plocha je větší jen jedna kari síť. Pak musí dojít k aplikování více sítí najednou. Při jejich pokládce však neopomínejte na důležité překrývání o jedno až dvě oka. Ti preciznější tyto spoje ještě svazují drátem. Pak plní kari sítě tu správnou úlohu, kterou od nich očekáváte. Výsledkem se stane betonová plocha, která vás doslova přežije.

Další využití kari sítí

Když se tak zahledíte na kari sítě, určitě vás napadne i pár dalších možností využití. O tom není žádných pochyb. Jednou z možností je bezpochyby oplocení. Nejde sice o nic esteticky zajímavého, svůj účel to však splní. Například při oplocení prostor pro domácí zvířata. Na své si mimochodem přijdou také zahrádkáři. Co takhle praktický stojan z kari sítí pro pnoucí rostliny a plodiny? I to je jeden ze způsobů použití, jemuž přijdete na chuť. A kdyby vám náhodou vadil rezivějící vzhled sítí, můžete je opatřit vhodným nátěrem.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top