Bydlení

Prodej nemovitosti: Prim hrají fotografie a inzerát

prodej nemovitosti
pixabay.com

Chcete-li prodat nemovitost se ziskem, je nutné pro to něco udělat. Vzhledem k výši investice kupující hledají svou vysněnou nemovitost dlouho a nebojí se počkat na ideální nabídku. Úspěch tkví v prvních krocích prodeje, což je prezentace nemovitosti. Se správnou prezentací máte šanci prodat nemovitost rychle, a především za lepší cenu.

Představte si sebe na místě kupujícího, který aktivně hledá nový byt. Jak na vás zapůsobí fotka bytu, na níž bude vidět nepořádek oproti fotce vymalovaného a příjemně vybaveného bytu. Na který se spíše půjdete podívat? Je to stejné, jako u každého jiného produktu – významnou roli hraje obal a reklama.

Profesionální fotografie prodává

Ani nejdražším mobilem nedokáže amatér udělat stejně dobrou fotografii jako profesionální fotograf s dobrým vybavením. Fotograf dokáže zvolit nejlepší úhel pohledu a vyfotit nemovitost tak, aby mezi konkurenčními inzeráty vynikla. Dobré fotce předchází důkladná příprava. Dnes už nestačí úklid. Realitní kanceláře umí mnohem více. Tzv. Home staging promění interiér za krátkou dobu do atraktivní podoby, která naláká mnohem více zájemců. Některé realitní kanceláře Praha vám tuto službu dokonce nabídnou v rámci provize.

Zapomeňte na amatérský inzerát

Nejen fotografie, ale i text inzerátu dokáže zájemce buď nalákat, nebo odradit. Špatně formulované texty jsou neúplné, matoucí a někdy obsahují lživé informace. Dobrým inzerátem, stejně jako fotografií, můžete cenu nemovitosti zvýšit. Pokud však nejste přirozený talent, je lepší tuto práci přenechat odborníkům. Kvalitní realitní kancelář Praha dokáže připravit profesionální inzerát, který zpracuje všechny důležité informace do atraktivní podoby. Dobrý inzerát podá nejen základní informace, ale také ukáže přednosti nemovitosti a navrhne různé možnosti využití.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top