Zdraví & sport

Profesionální správa lékařských dat na jednom místě

V nemocničních zařízeních jsou prováděny vyšetření nejrůznějšího typu. Je to zátěžové EKG, ultrazvuky, rentgeny, měření krevního tlaku a podobně. Se všemi těmito informacemi se nadále pracuje a jsou nezbytné pro stanovení diagnózy a řešení zdravotního problému. Vzhledem k tomu, že každé z takových vyšetření probíhá na jiném oddělení, je potřeba sdílení těchto dat na prvním místě.

Řešení pro správu vyšetření od SEIVA

Ať už jde o zátěžové EKG nebo jiné vyšetření, nápomocna je v tomto směru společnost SEIVA. Ta je dlouhodobě známa výrobou profesionální zdravotnické techniky nejrůznějšího typu. Kromě jiného však nabízí i řešení pro správu, archivaci, sdílení a zálohování výsledků ze zrealizovaných vyšetření.

Ve své podstatě jde o jednu velkou databázi, která si zakládá na přehlednosti, dostupnosti a rychlosti vyhledávání požadovaných informací. Uváděny jsou v ní výsledky z libovolných vyšetření – zátěžové EKG, klidové EKG, ABPM, RTG a ostatních.

Jaké jsou hlavní přínosy propracované databáze?

Cílem tohoto řešení je pochopitelně usnadnění práce. Dále je to efektivita, eliminace jakýchkoliv chyb a zbytečného přepisování, snadné ovládání a také podpora týmové práce. A je naprosto jedno, zda lékař zrovna provádí zátěžové EKG nebo jiné vyšetření. Všechny informace jsou díky této speciální databázi na jednom místě.

Zároveň je možné propojit SEIVA databázi s ostatními ambulantními programy. Právě tato integrace rozšiřuje možnosti použití a nabízí lékařům další zjednodušení, protože není třeba výsledky hledat na jiných místech. Tento nástroje je již dnes velkým pomocníkem lékařů a sester v několika českých nemocnicích, kde se osvědčil na výbornou. Společnost SEIVA zkrátka ví, co dělá a dokáže do zdravotnictví dodávat nejenom moderní přístroje, ale také softwarová řešení.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top