Tech

Pronajměte si server v moderním datacentru

server
pixabay.com

Pokud patříte mezi provozovatele internetových obchodů, webových prezentací nebo online aplikací, jistě moc dobře víte, že současnosti jednoznačně vévodí virtualizace. Je to virtuální server, který si můžete pronajmout za téměř nesrovnatelně nižší náklady oproti tomu, než kdybyste podobné řešení realizovali svépomocí.

Pronájem této techniky je však třeba spojit i s několika důležitými parametry. Před využitím takové služby si musíte pohlídat hlavně kvalitu samotného datového centra. Chcete-li získat to nejlepší řešení v oboru, mějte na paměti několik zásadních věcí.

Podoba kvalitního datového centra

Pronájem serveru realizujte pouze tam, kde máte zajištěnou nadstandardní konektivitu. To jsou například čtyři optické trasy s připojenou kapacitou až 240 Gbps. Neomezený přenos dat a špičkové síťové prvky musí být naprostým základem.

Důležitá je také energetická vybavenost, kterou tvoří značkové energetické prvky, zdvojené UPS, generátory a vlastní trafostanice. K tomu přísluší potřebné chlazení a vysoká úroveň zabezpečení.

Ideálně, umístit vámi zvolený virtuální server za nedobytnou stěnu s pancéřovými dveřmi, železobetonovými zdmi, čipovým a kamerovým systémem. Pak si můžete být jisti, že jste našli ideální místo pro pronájem serveru.

Dopřejte si servis šitý na míru

Velký důraz je třeba klást také k nákladům na provoz takového řešení. Optimální model je ten, kdy platíte pouze za to, co opravdu využíváte. Na mysli máme hlavně výkon, spotřebu a ostatní věci. Pronájem serveru je bezpochyby spjat i s všestranným servisem. Starat se nemusíte například o jakékoliv hardwarové úpravy, poruchy, výměny jednotlivých komponent a podobně.

Pronajměte si virtuální server, který si necháte zkonfigurovat doslova na míru a jenž vám bude přinášet vše potřebné. Nalezněte v tomto směru to správné zázemí.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top