Tech

5 důvodů proč napsat Ježíškovi o Apple Iphone X

pixabay.com

Pokud patříte mezi fanoušky společnosti Apple, jistě jste si všimli nového modelu smartphonu Apple iPhone X. Také asi už jistě víte, že pokud se chcete stát jeho majitelem, budete muset sáhnout hlouběji do kapsy. Jaké novinky přináší a co je na něm vlastně tak zajímavého?

Rozezná váš obličej.

Není to tak dávno, kdy jsme byli okouzleni funkcí  Touch ID. Model iPhone X však nabízí technologii Facial ID. Je třeba si zaregistrovat svůj obličej jako vstupní kód do telefonu. Telefon se tedy zpřístupní pouze ve chvíli, kdy jej držíte právě vy. Na vtípky typu, že většina žen si díky této nové technologii po ránu nezavolá, má tento nový model jasnou odpověď. Je zde totiž využita pokročilá akcelerovaná AI, takže se této situace nemusíte bát. Bez obav můžete změnit účes či si nechat narůst plnovous.

Lepší kamera i fotoaparát.

Videokameru i fotoaparát už můžete definitivně zahodit. Apple Iphone X je totiž vybaven kamerou i fotoaparátem na vysoké úrovni. Záznamy jsou dokonale ostré.

Nabíjení bez kabelu.

Asi i vy každou chvíli řešíte situaci, kdy je telefon takřka vybitý, ale nemáte u sebe nabíjecí kabel. Apple iPhone X podporuje naštěstí bezdrátové připojení a tak je problém navždy vyřešen. Nejspíš i vy byste rádi hodili věčné hledání nabíjecího kabelu jednou provždy za hlavu.

Animoji.

Také tak milujete emotikony? Apple Iphone X si pro vás připravil hned dvě novinky. Umí z nich totiž udělat jednoduché mini-klipy. Pomocí fotoaparátu umí také při psaní zjistit vaši náladu, převést ji do Animoji a odeslat příjemci. Vaše mobilní komunikace tak dostává úplně nový rozměr.

Ostrý displej.

Model Apple iPhone X prý svou ostrostí předčí dokonce i LCD. Nevěříte? Mluvme tedy v číslech – 2 miliony pixelů. Čekají vás tedy ostřejší fotky i texty. Navíc je displej opravdu rozprostřen na milimetr až do krajů, je tím tedy využita celá plocha.

 

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top