Tech

Tři neohlášené funkce Iphone X

indropnews.com

O tomto zařízení už pár informací víme, je to velice očekávaný produkt, proto pro vás máme ještě pár příjemných překvapení.

 

Iphone X představuje nové technologie autentizace tváře, která je založena na nové kameře TrueDepth. Je to vysoce technologická platforma, která je dva roky před svou konkurencí, spoléhá se na sadu 3D senzorů a přístrojů která dokáží přesně skenovat obličej.

 

1. Promítání oznámení

Funkce ID tváře vám pomůže udržet vaše zprávy a oznámení soukromé. Pokud se v zařízení objeví oznámení, tak Iphone naskenuje obličej který se na něj dívá, a chce ho odemknout. Pokud tato tvář patří majiteli, zobrazí se celý obsah oznámení nebo zprávy. Pokud je to někdo jiný, zobrazí se pouze zdroj oznámení.

2. Automatický jas obrazovky

Nový fotoaparát Apple také bude schopen zjistit, zda se právě díváte na své zařízení. To znamená že automaticky zjistí, jestli čtete například článek, a tak bude obrazovka svítit tak dlouho, dokud článek nepřečtete a nebo dokud se budete do zařízení dívat. Už žádné další klepnutí na displej, aby obrazovka zůstala jasná.

 

3. Inteligentní nastavení hlasitosti

Podobně jako udržení osvětlené obrazovky, Iphone X nastaví hlasitost. Vyzvánění nebo alarm při pohledu na zařízení.

Iphone X můžete získat již 3. listopadu jejich zásoba díky poptávce ale bude zatím velmi nízká.

Zdroj : indropnews.com

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top