Bydlení

Samonosné brány skrývají spoustu výhod

Potřebujete vyřešit vjezd na vás pozemek? Nechce se vám investovat do křídlových vrat a hledáte nějaké lepší, modernější a praktičtější řešení? Pak se v tomto směru zaměřte na samonosné brány, které jsou primárně určené nejenom pro rodinné domy. Užití nachází také u komerčních objektů a v podstatě i kdekoliv jinde. Jestliže vás zajímá, v čem jsou tyto brány tak výjimečné, začtěte se do následujících řádků.

Samonosné brány šetří prostor

Kvalitní samonosné brány, to je v podstatě jedna velká brána pohybující se ve vyhrazené kolejnici. To znamená, že se neotevírá do prostoru, ale posouvá podél oplocení, budovy nebo čehokoliv jiného. Tím pádem do značné míry šetří místo. Někde dokonce představuje jedinou možnost, jak se dopracovat k jakékoliv uzavíratelné bráně.

Když zvolíte samonosné brány, rozhodně by měly disponovat pevnou konstrukcí. Ta je základem všeho. Co se týče výplní, meze se nekladou. Při volbě vhodného dodavatele se v tomto ohledu nemusíte omezovat. Výplň může být ocelová, hliníková, dřevěná nebo dojde ke spojení vícero materiálů dohromady. Mezi klady samonosných bran patří také to, že nevyžadují žádnou složitou stavební přípravu.

Když brány, tak automatické

V okamžiku, kdy zvolíte ke své nemovitosti dlouhé samonosné brány, asi se začnete zamýšlet nad tím, jak těžké bude jejich otevírání a zavírání. To platí dvojnásob s ohledem na zvolenou výplň. I v tomto směru ovšem můžete jít s dobou. Vsaďte na automatické brány, které jsou opatřeny elektromotorem. Díky němu nemusíte při manipulování s branou využívat svých fyzických sil. Stačí stisknout tlačítko na dálkovém ovladači a brána se zavře nebo otevře sama. Takový model šetří nejenom síly, ale také čas. Vhod mimochodem přijde i za nevlídného počasí.

Dejte přednost samonosným branám, které mohou nabývat spousty podob a budou vám bez problému sloužit spoustu dlouhých let.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top