Bydlení

Sen každého muže, vlastní kutilský koutek. Co vše se vám v něm může hodit?

pixabay.com

Snad každý muž si přeje mít svůj vlastní kutilský koutek, ve kterém si může plnit všechna svá kreativní přání. Málokomu se to ale podaří. Občas ale může i stačit jediný stůl v rohu místnosti k tomu, aby to bylo realizovatelné. Ať už bude, jakkoliv velký, tak se podíváme na to, co nesmí v žádném kutilském koutku nikdy chybět!

Osvětlení je důležité pro všechny práce

Ať už děláte jakoukoliv manuální práci, tak byste neměli nikdy podceňovat důležitost kvalitního osvětlení. Nejen, že uvidíte mnohem lépe na to, co děláte, ale šetříte především svůj zrak. Mhouření a koukání do špatného světla při detailních pracích může vést dokonce i k bolestem hlavy a migrénám. Snažte se proto mít neustále pracovní plochu osvětlenou ne příliš, ale dostatečně kvalitním zdrojem světla.

Pracovní oděvy a pracovní obuv všude kde se pracuje

Samozřejmě i kvalitní pracovní oděvy a pracovní obuv patří všude tam, kde se neustále pracuje. Je jedno, jaké děláte řemeslo, ale bezpečí a pohodlí je samozřejmě potřebné všude.  Volte tak vše od ochrany hlavy a obličeje, přes všudypřítomné rukavice až po klasický montérkový oděv a popřípadě i obuv.  Díky specializovaným obchodům a portálům už dnes není problém veškeré toto vybavení sehnat na jednom jediném místě.

Organizéry na materiál a nářadí ušetří prostor i čas

Různé konstrukce, organizéry a přihrádky na materiál i nářadí jsou jednou z věcí, která prostě nikde nesmí chybět! A dvojnásob v moment, kdy dokonce musíte řešit problémy s místem a dostat tak vše potřebné na menší prostor, než by tomu bylo například v dílně potřeba. Užívejte tak všechny běžně dostupné prostředky jako jsou nástěnné držáky na nářadí, či velice oblíbené sloupcovité pořadače se šuplíky na drobné vybavení a materiály jako mohou být dlátka, hvězdice nebo různé šrouby, hřebíky a nýty.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top