Bydlení

Sítě proti hmyzu: Zatočte s komáry jednou pro vždy

pixabay.com

Není snad nikdo, koho by neobtěžovaly otravné nálety komárů, které se každoročně opakují od jara, kdy je již dostatek tepla a vlhkosti a trvají až do konce léta. Bytostně nesnášíte repelenty a jejich zápach nebo nevěříte různých přístrojům, které se zastrkávají do zásuvky a mají vytvářet neviditelnou ochranu před těmito malými nepřáteli? Pak pro Vás jsou jasnou volbou sítě proti hmyzu.

U komárů je obecně známo, že jsou přitahováni světlem, proto když večer sluníčko pomalu zapadá, stávají se jejich terčem naše domovy, protože okna tak krásně ve tmě září. Díky sítím zabráníte jejich vstupu do Vašeho obydlí. Na našem trhu je k dispozici hned několik typů těchto sítí a my se na ně teď podíváme.

Co víme o sítích proti hmyzu?

Jedná se o perfektní bariéru, která zabrání nepříjemnému hmyzu od komáru až po mouchy a různé brouky, aby vnikli do Vašeho obydlí. Vybírat si můžete z mnoha druhů, podle Vaší náročnosti a požadavků. Mimo okenních sítí proti hmyzu jsou běžnou záležitostí i dveřní sítě. Většinou jsou rámy vyrobeny z hliníkových profilů a jejich povrch je chráněn speciálním vypalovaným lakem. Samotná síť je tvořená sklolaminátovým vláknem. Její výhodou je, že perfektně zvládá veškeré teplotní rozdíly. Vybírat můžete nejčastěji z černé nebo šedé barvy. Kromě toho je tak perfektně hustá, že přes ní hmyz nepronikne, zároveň však pohltí maximálně 8% venkovního světla, proto je garantovaná bezproblémová průhlednost.

Sítě proti hmyzu se člení na několik typů a to na pevné sítě, rolovací sítě, sítě se samouzavíracími panty a posuvné sítě. Záleží jen na Vás, který typ Vám nejvíce padne do oka a bude splňovat Vaše nároky. Nicméně, ať se rozhodnete pro jakýkoliv, ve finále bude výsledek stejný a to Váš interiér bez otravného hmyzu.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top