Průmysl

Společnost Emons vám zajistí profesionální přepravu zásilek

Společnost Emons je v současné době významným hráčem v oblasti přepravy zásilek a logistiky. Tato společnost, která vznikla v Německu a později se rozšířila po celé Evropě a do dalších částí světa, totiž nabízí komplexní služby pro efektivní a bezpečnou přepravu zásilek. Podívejme se na tři hlavní aspekty, které činí společnost Emons významným a spolehlivým partnerem pro přepravu zásilek.

Dlouholetá historie a mezinárodní zastoupení

Společnost Emons má více než devadesát let zkušeností v oblasti přepravy zásilek. Její historie totiž sahá až do roku 1928, a od té doby se stala jedním z předních hráčů na českém a zahraničním trhu. S rozsáhlým mezinárodním zastoupením ve více než 100 zemích po celém světě je schopna poskytovat služby jak na vnitrostátní, tak na mezinárodní úrovni. Tato globální působnost jí zároveň umožňuje dodávat zásilky kamkoliv na světě a zajišťovat efektivní a spolehlivé doručení vašich zásilek.

Nabídka služeb pro zásilky různých velikostí

Společnost Emons se specializuje na přepravu zásilek různých velikostí. Bez ohledu na to, zda máte malou zásilku nebo nadrozměrný náklad, tak vám přepravce Emons nabídne vhodné řešení přepravy. Její služby zahrnují nejen přepravu na paletách, ale také přepravu kontejnerů a jiného nadrozměrného nákladu. Mezi specializaci této společnosti patří i přeprava automobilů. Díky rozsáhlému vozovému parku je navíc schopna doručit téměř cokoliv tam, kam potřebujete. Mezinárodní přeprava zásilek rozhodně není pro ni žádný problém.

Vysoká kvalita přepravy

Společnost Emons je mimo jiné synonymem spolehlivosti a kvality přepravy, jelikož disponuje certifikací ISO 9001 a ISO 14001. To znamená, že má vysoce propracovaný systém řízení kvality a není ji ani lhostejná péče o životní prostředí. V rámci svých služeb poskytuje zákaznický servis a aplikaci pro sledování zásilek, abyste věděli, kde se vaše zásilka právě nachází. Navíc poskytuje celní služby a poradenství, aby byla celní kontrola, již zahrnuje přeprava zásilky do zahraničí mimo EU, pro vás spíše jen formalitou. Nakonec se na ně můžete spolehnout i v rychlosti dodání vašich zásilek na místo určení.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top