Průmysl

Regály a police jsou ideální pro váš skladový prostor

Ať jste začínající firma nebo velká společnost, která hledá moderní skladovací zařízení, máme pro vás regály a police. Tyto systémy se hodí jak do menších, tak do rozsáhlých skladů. Nabízíme moderní skladovací řešení upravené podle vašich potřeb.

Co nabízíme? Regály navržené podle nejvyšších standardů.

Jejich specifikace (velikost, kapacita či dokončení) jsou navrženy tak, aby vyhovovaly náročným skladovým podmínkám. Jsou vhodné pro kontinuální provoz a díky precizní konstrukci je s nimi manipulace jednoduchá. Také jsou kompatibilní s vysokozdvižnými vozíky. S naším dlouholetým zkušenostem v oboru vám nabídneme řešení, které nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Ať už potřebujete jen několik regálů nebo vybavit velkou halu, můžeme vám pomoci. Regálové police vám usnadní efektivní správu skladu.

Naše široká paleta regálů

Pro uložení lehčího a středního zboží doporučujeme naše paletové regály. Pro těžší nebo delší materiály máme konzolové regály. Také nabízíme speciální regály ideální pro zboží bez palet a menší předměty. Vícepatrová řešení optimalizují prostor v rozlehlých skladových halách, podobně jako naše regálové systémy. Pro flexibilitu v pohybu zboží doporučujeme náš dynamický skladovací systém.

Potřebujete poradit?

Pokud si nejste jisti, jaké regály a v jaké velikosti byste měli vybrat, rádi vám poradíme. Připravíme návrh, který splní všechny vaše požadavky a odpovídá vaší vizi. Vaše spokojenost je pro nás prioritou.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top