Kariéra

Studium MBA ovlivní vaši pracovní kariéru

studium MBA
pixabay.com

O titulu MBA, neboli Master of Business Administration, jste určitě už slyšeli. Minimálně jste jej mohli zaznamenat za jmény nejrůznějších úspěšných manažerů a pracovníků na vedoucích pozicích.

Jestliže však nemáte bližší povědomí o takovém studiu, rádi vás s ním trochu obecněji seznámíme. Vždyť jde o prestižní a uznávaný titul MBA, který má podstatný vliv na profesní růst, lepší platové ohodnocení a ostatní věci spjaté s kariérou.

Studium MBA – úspěšný model vzdělávání

Tento druh vzdělávání je realizován pouze na vhodných vzdělávacích institucích, jež se pyšní skutečně špičkovými lektory s mnohaletou praxí v daném oboru. Ideálně tam, kde je při výuce aplikován Oxfordský model, prostřednictvím něhož dokáže studium MBA přetransformovat vámi nabyté teoretické znalosti okamžitě do praxe.

Stačí si vybrat vhodnou specializaci MBA a začít se studiem kdykoliv se vám to bude hodit. Jednoletá výuka kombinující online vzdělávání a interaktivní workshopy podléhá novodobým trendům a je přínosná ještě v několika dalších věcech.

  • Účast na speciálních akcích, kde můžete navázat nové pracovní kontakty,
  • Cenné rady od významných osobnostní ve vašem oboru,
  • Výuka v češtině s akceptací slovenštiny, včetně zajištění všech studijních materiálů.

Ano, studium MBA představuje z tohoto pohledu bezkonkurenční cestu k „lepším zítřkům“, minimálně co se kariérního růstutýče.

Praktické znalosti k nezaplacení

Lidé v dnešní době disponují nejrůznějšími teoretickými vědomostmi, které bohužel často neumí propojit s praxí. A právě praktické dovednosti vám přinese titul MBA. Jedině s takovými znalostmi máte v tomto světě šanci na úspěch a patřičnou konkurenceschopnost.

Studium MBA je jednou z možných cest, jak se efektivně posunout ve své kariéře výš.

1 Comment

1 Comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top