Kariéra

Titul MBA má vliv na vaši kariéru

NBA titul
pixabay.com

Bez práce nejsou koláče. To je čistá pravda, která se promítá do všech oblastí lidského života. Jestliže chcete být ve svém životě úspěšní, musíte pro to něco udělat. Být lepší, než ostatní, vědět více, mít nadstandardní praktické zkušenosti a dokonalý přehled.

K tomu všemu se lze dopracovat nejenom prostřednictvím vysokoškolského vzdělání, ale také studiem MBA. Master  of Business Administration. Mezinárodně uznávaný titul, jehož popularita rok od roku roste. Manažerské studium, u něhož absolventi zaznamenávají téměř stoprocentní růst ve své kariéře.

Co obnáší studium MBA?

Jde o jednoleté studium, jež vás nikterak nezatíží z pohledu drahocenného času. Online výuka a novodobý Oxfordský model jsou toho jasným důkazem. Studium MBA je v češtině a hlavně za doprovodu skutečných kapacit v daném oboru.

Tak je prezentováno MBA na prestižních školských zařízeních, v rámci nichž se vám dostane té nejmodernější výuky, bezplatného zajištění studijních materiálů, inviduálních konzultací a velkého důrazu kladeného na přenesení teoretických znalostí do praxe.

To je studium MBA, které lidi posouvá výše, a to především z hlediska pracovního uplatnění a finančního ohodnocení.

Získejte titul MBA odkudkoliv

Jestliže patříte do skupiny ambiciózních lidí, jež chtějí své hranice, vědomosti a dovednosti posouvat neustále kupředu, potom se zajímejte o MBA. Je to cesta k úspěchu, který na vás čeká po dovršení titulu. Ten lze mimo jiné uplatnit nejenom v českých, ale také v zahraničních firmách.

Ať už je vaším oborem zdravotnictví, bankovnictví, sport nebo hotelnictví a gastronomie, vždy můžete absolvovat studium MBA zaměřené přímo na vaši oblast. Odnesete si tak informace použitelné ihned v praxi, čímž předběhnete své kolegy v práci a konkurenci na trhu.

Vzdělávání má jistě smysl, navíc když víte, jakým směrem se vydat.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top