Bydlení

Trápí i Vás plíseň na zdi? Pryč s ní!

plesnivá zeď
www.pixabay.com

Také se Vám doma na zdech objevují plísně a nevíte si s nimi rady? Tak čtěte dál, protože Vám poradíme, jak s nimi zatočit.

Jak je snadno zlikvidovat?

Na trhu existuje několik výrobků, kterými snadno a rychle zničíte plísně na zdech. Prodávají se v lahvích s rozprašovačem, díky kterému je aplikace na zeď opravdu snadná. Důležité je, aby jste před samotnou aplikací prostředku, nijak plíseň neseškrabovali nebo svépomocí neodstraňovali.

Mezi šikovné prostředky proti plísním patří:

– Savo proti plísním

– Fixinela proti plísním

– Bref čistič proti plísním

– BIO čistič Subio Stop

Pokud u Vás nastane situace, že ani žádný tento účinný prostředek nepomůže, je třeba omítku oškrábat, vydezinfikovat napadené místo a následně nanést novou omítku a to nejlépe s příměsí proti plísním.

Nebo další, avšak finančně nákladnější, možnost je vyhledat odbornou pomoc a nechat si plísně odstranit přímo specialisty.

Jak plísním předcházet?

Základem je kvalitní izolace nemovitosti a pravidelné větrání. Následně plísním prospívá teplo a vlhký vzduch. Aby jste předešli nadbytečné vlhkosti, pořiďte si do kuchyně digestoř a do domácni ventilátor.

Ideální bude, když si nábytek odsunete o pár centimetrů od zdi a tím zajistíte, že bude moci lépe dýchat. A díky tomu se vlhkost, která za nábytkem vzniká, snadno odpaří.

 

 

Click to comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top