Móda & styl

Týden ve tmě a poznáte sami sebe

Pobyty ve tmě se v posledních letech staly poměrně vyhledávanou záležitostí. Jeden by si řekl, že jde o něco nového, co souvisí se současnou dobou. Opak je však pravdou, tyto metody jsou praktikovány po dlouhá staletí, takže jejich historie je více než sáhodlouhá. Pokud vás tedy zajímá, co vám takový týden ve tmě přinese a jak probíhá, začtěte se do následujících řádků.

Pobyt ve tmě pod drobnohledem

Léčba tmou, přesně tak nějak lze označit týden ve tmě. Možná si pokládáte otázku, k čemuž vám vlastně bude být sám a zavřený v absolutní tmě tak dlouhou dobu? Odpověď na ni bude možná ještě snazší, než se na první pohled zdá. Málokdo totiž tuší, že se ve své životě spoléháme na zrak až ze sedmdesáti procent. Když ho najednou nemáme, začínáme vše kolem sebe vnímat tak trochu jinými smysly.

A právě o tom je týden ve tmě. Sebepoznávání a možnost dostat se na úroveň mysli, s níž se denně nesetkáváme. V rámci pobytu ve tmě se můžete věnovat také cvičení jógy, a tak poznáte své tělo do naprostého detailu. V těch správných prostorách objevíte své vyšší já a možná uděláte tlustou čáru za spoustu problémů a obtíží. Pobytem ve tmě můžete vyřešit spoustu psychických problémů.

Kde absolvovat léčbu tmou?

Nyní vás asi bude zajímat, kde strávit týden ve tmě? Pokud vás napadá vlastní ložnice se zataženými závěsy, tak na to rovnou zapomeňte. Navštívit byste měli místo s absolutní tmou. Tedy takovou malou svatyni, kde vám nebude chybět ani pravidelný přísun jídla a hygienické zázemí. Pro takový pobyt musí být konkrétní prostory dokonale přizpůsobeny. A vězte nebo ne, takových míst je po celém území České republiky více než dost. Stačí si jen vybrat a vyhledat takové zázemí poblíž svého bydliště. Tak neváhejte, vystupte ze své komfortní zóny a vyzkoušejte si týden ve tmě.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top