Móda & styl

Univerzální pomocník každého muže v podobě holícího strojku

pixabay.com

Vlastnost mužů, která se prohlubuje v posledních letech, ale ženy jsou do ní naprosto zamilované. Dospělí muži se o sebe v současné době starají mnohem víc, než tomu bylo v předchozích letech. Jednou ze základních součástí vybavení každého muže je tak například i kvalitní holící strojek.

Jak ale vybírat opravdu kvalitní domácí elektro, které muž použije nejen na čištění vousů, ale také na zastřihávání vlasů nebo chloupků na těle? Není to tak moc těžké, jak se zdá!

Chcete péči pouze o tvář? Tak zvolte rotační strojek

Pokud chcete přeci jen zvolit domácí elektro, které se stará vyloženě jen o tvář muže. Tak bude ideální volbou rotační strojek. Rotační se mu říká kvůli mechanismu, který strojek aktivně pohání. Poznáte ho podle většinou tří kruhových plošek, které mají mechanické posouvání a naklánění. Díky tomu se přizpůsobí tvaru obličeje a ochrání před pořezáním, přičemž dokáží předvést dokonalé oholení.

Na vlasy a tělo budou potřeba i nástavce

Pokud naopak budete chtít sáhnout po multifunkčním nástroji, tak nejsou klasické rotační strojky úplně ideální volbou. Většinou takové domácí elektro ani nenajdete vyloženě jako strojky, ale jako zastřihovače. Rozdílné jsou především mechanismem. U zastřihovače je jedna čepel, která je doplněná druhou čepelí pro ni.

Výhodou je, že i s použitím nástavců, které jsou součástí kompletu, může muž použít zastřihovač na úpravu vousů, vlasů i chlupů kdekoliv po těle. Nástavce jsou v drtivé většině značeny na stupně podle milimetrů, tak lze vykouzlit i postupný sestřih. Jedinou nevýhodou může být fakt, že je potřeba vyšší opatrnosti. Na rozdíl od klasického strojku, není u zastřihovače až takový problém se říznout. Je to dáno nejen technologií, ale také mnohem vyšším výkonem, který je pro zastřihovače typický.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top