Nezařazené

Výběr nádrže na naftu

průmysl
pixabay.com

V oblastech průmyslu, zemědělství, ale i dalších odvětvích se můžeme zcela běžně setkat zdá se zcela banálním problémem, který představuje skladování a manipulaci s naftou, topným oleje, chemikáliemi nebo hnojivem. Tento problém jde jednou pro vždy vyřešit a to pořízením kvalitních nádrží na naftu a další potřebné látky. Kde však takové nádrže vybrat, a jak zvolit tu správnou?

Výrobce Kingspan

Na trhu se setkáváme běžně s obrovským množstvím nejen samotných nádrží, ale také výrobců. Mezi přední výrobce patří Kingspan. Tato společnost datuje svůj začátek působení již v roce 1972 a to v Irsku. Díky principu práce a kvalitě materiálu a samotnému zpracování se dostala na přední místa výrobců z celé Evropy. Více jak čtyřicet let zkušeností se promítlo na samotném rozmachu firmy na evropském trhu. Pobočky této firmy se nacházejí ve Velké Británii, Německu, Nizozemí, ale také Belgii, Maďarsku, Polsku, na Slovensku a u nás v České republice.

Typy nádrží

Zaměříme-li se tedy konkrétně na tohoto výrobce, zjistíme, že nabízí několik typů nádrží na uskladňování a manipulaci. Vybírat tak můžeme nejen z jednoplášťových, ale také dvouplášťových nádrží na naftu, AdBlue, použitý a topný olej, z nádrží na chemikálie. Zapomínat nesmíme ani na užitkovou a pozemní vodu, pro kterou jsou připraveny také speciální nádrže a to o různých objemech. Od tohoto výrobce seženeme zcela běžně záchytné vany i palety.

Pár slov na závěr..

Ať už se rozhodnete pro pořízení nádrže na naftu nebo jinou látku, je důležité si uvědomit, jaké množství látky budeme potřebovat uskladňovat a také kde a tomu samotný výběr uzpůsobit. Nabídka je bohatá a samo sebou je jasné, že jeden typ nádrže naleznete v několika velikostních provedeních.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top