Nezařazené

Vybírejte pánské šperky podle typu

zdroj: pixabay.com

Vybírat pánské šperky nemusí být nijak jednoduché. Spousta lidí by očekávala, že na rozdíl od dam bude pánský výběr značně omezený a šance sáhnout vedle bude minimální. Opak je ale pravdou, a i v případě pánských šperků je potřeba vybírat správně podle typu muže i jeho preferencí. Co by mělo být naprosto zásadní pro výběr šperků pro muže si zkusíme představit v dnešním článku.

Vyhýbejte se křehkým vzorům

Jako křehké vzory bychom mohli popsat typy šperků, které nejvíce preferují právě ženy a u muže se může stát právě tím pomyslným krokem vedle. Jedná se o šperky, které jsou většinou tvořené jen ze samotného kovu ve stříbře či zlatě a celkové zpracování je minimalistické a snaží se jen něžně podtrhnout kontury. U žen se jedná o sázku na jistou kartu, u mužů to doporučujeme pouze v případě, že si jste jisti svým nákupem.

Sázejte raději na svéráznější a mnohem masivnější vzory. Muži je mají rádi a díky svému vzrůstu a muskulatuře na nich nepůsobí tak výrazně, jako by působily na ženách.

Zkuste pánské náramky na ruku

Zároveň je potřeba mít se na pozoru při samotném druhu výběru šperku. Řetízky na krk a prsteny bývají spíše dámskou záležitostí a u mužů musíte tušit, že budou tou správnou volbou. Jinak tím velice riskujete.

Výtečnou ideou se ale mohou stát pánské náramky na ruku. Právě náramky jsou poměrně nevýrazným šperkem, který dokáže u mužů plnit výtečnou roli. Mohou velice jednoduše zvýrazňovat zápěstí a zároveň umocňovat široké mužské předloktí, což ženy rády vidí. Pánské náramky navíc můžete získat v nespočtu lákavých variant. Najdete zcela běžně tenčí i masivnější vzory a na rozdíl od jiných šperků právě náramky můžete získat i v kovových a dřevěných komponentech. Právě typ materiálu často bývá zcela rozdílná preference ve výběru šperku mezi mužem a ženou.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top