Móda & styl

Z těchto materiálů mají pánové šperky opravdu rádi

pixabay.com

Pánský šperk se může spoustě žen zdát jako naprosto jednoduchý výraz pro laciný vtip. Jsme totiž v módním období, kdy byly pánské šperky celkově dost dlouho na ústupu a až v poslední době se opět vracejí do obliby a začíná je nosit stále více mužů. Jenže na rozdíl od žen se pánové specializují na poněkud netradiční materiály a od nich se i liší výběr.

Pánské náramky na ruku jsou velký trend

Není se čemu divit, že jsou to zrovna již zmíněné pánské náramky na ruku, které si po světě chlapské módy získávají doslova ohromnou oblíbenost. Je to dané především tím, že jsou naprosto univerzálním šperkem, který se dá ve vhodné variantě přiřknout každému pánovi, chlapci či mladému muži a nemusíte se u toho bát nějakého módního přešlapu. Náramky jako takové mají totiž speciální schopnost zvětšovat a zvýrazňovat chlapské předloktí, které je především u cvičících a manuálně zručných pánů skvěle narostlé a o to lepší efekt nakonec takový náramek dělá. Jenže i u pánů bez zájmu ve fyzické zátěži lze vybrat takový šperk, aby dokázal podpořit opět přirozené charisma a kompletně postavil muže i se svým sebevědomým mnohem výš.

Originální materiály i stará dobrá klasika

Volba materiálů u pánských šperků je většinou mnohem zajímavější a všestrannější, než je tomu u žen. Základním materiálem je u pánů především chirurgická ocel a stříbro. Jen malá dávka mužů má totiž sklon v k nošení zlatých šperků a doplňků. Ty jsou pak velice často doplňovány materiály z rustikálních zdrojů jako bývá klasická hnědá kůže nebo dokonce dřevěné komponenty. Mezi originálnější a dražší varianty, jak chlapské náramky ozdobit se mohou řadit například i takové materiály jako jsou některé drahokamy, perly či dokonce perleťové detaily. Opět záleží jen na výběru a temperamentu daného pána.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top