Kariéra

Získejte titul MBA během jediného roku

studenti
pixabay.com

Lidé v současné době prahnou po vzdělání, rozvoji vlastní osobnosti, růstu vědomostí a z toho plynoucím kariérním vzestupu. Jestliže nechcete studovat další vysokou školu, které obětujete několik let, vydejte se kratší, avšak stejně reprezentativní cestou.

Je to profesionální studium MBA. Titul MBA jste jistě postřehli za jmény kolegů a vrcholových manažerů. Celým názvem Master of Business Administraton, což je jasně vypovídající. Mezinárodně uznávaný titul, jenž lze v současné době obdržet po absolvování jednoletého studia.

Co přináší titul MBA?

Za třípísmenným označením MBA se ukrývá to nejpodstatnější, a to je propojení teoretických znalostí s těmi praktickými. I proto volí studium MBA vysoce postavení pracovníci, kteří prahnou po tom, zdokonalovat se právě v praxi a nabyté znalosti uplatnit v podstatě obratem v provozu.

Titul MBA vám přinese široké informace a trendy z dané oblasti marketingu, jíž zvolíte. Získáte nové kontakty a hlavně posílíte na trhu práce, což je do značné míry vysoká konkurenční výhoda. Otevřete si dveře ke kariérnímu růstu a vyššímu platovému ohodnocení.

Přesně to prezentuje MBA. Studium, jež při volbě správného vzdělávacího zařízení přináší poměrně individuální a variabilní výuku.

Jak má vypadat studium MBA?

V první řadě pod záštitou mezinárodně akreditovaného subjektu. U školy, jež vám dovolí, sestavit si vlastní studijní plán MBA, nabídne velkou spoustu specializací a přinese osvědčený Oxfordský model výuky v kombinaci s moderním e-learningovým systémem.

Vyzkoušejte studium MBA, k němuž se lze přihlásit zcela bezplatně. Staňte se členem absolventského klubu, dopřejte si odbornou literaturu a dopracujte se k titulu MBA s pomocí špičkového lektorského týmu.

MBA je o prestiži, prokazatelných vědomostech a vynikajících praktických dovednostech. To je cesta k lepším pracovním zítřkům.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top