Móda & styl

Znáte pánské náramky na ruku? Jak mohou vypadat?

pixabay.com

Pánské náramky na ruku jsou poměrně zajímavou eventualitou, jak obdarovat šperkem muže u kterého si nejsme ani zdaleka jistí jeho stylem. Pánské náramky se totiž odvíjejí do velké části od toho, co na kterém muži denně pozorujeme. Od jeho postavy, charismatu a také preferencí. Navíc pro nás hraje ohromnou roli i fakt, že jsou pánské náramky na ruku ideálními společníky s velkým výběrem.

Vybírejte především podle postavy

Postava hraje u výběru tohoto druhu šperku opravdu velkou roli. Navíc většinou platí to, že je u pánu i postava nositelem spousty hodnot ve které věří. Vyzrálý urostlý muž bude víc tíhnout k rustikálním a přírodním materiálům a nebude mu vadit masivnost, naopak uvítá něco, z čeho ryze srší testosteron. Naopak muži drobnějšího vzrůstu nebo typicky germánské a francké typy, jsou pak mnohem elegantnější a více sofistikovaní. Líbí se jim kvalitní detaily a drobnější zpracování, přičemž nemají sebemenší problém ve svém šatníku držet i různé stříbřité komponenty.

Z čeho se pánské náramky na ruku vyrábějí

Pokud máte přibližně zjištěno, jaký je typ muže, jehož chcete obdarovat, tak se přesuneme k tomu, jak vůbec takové pánské náramky na ruku mohou vypadat. Jako základní materiál se používá celé spektrum přírodních i sofistikovaných materiálů. Začít můžeme u méně originálních materiálů jako mohou být různé cenné kovy a chirurgická ocel a u těch zajímavějších pak tvář náramku může vytvořit i kůže a dřevo.

Pánské náramky na ruku přitom seženeme nejen v různém zpracování z pohledu zvolených materiálů, ale také v různých tvarech a velikostech. Masivnější a výrazný náramek například sedí především na cvičící muže, kteří mají silné a výrazné předloktí. Naopak muži s menším předloktím naopak mají volit takové náramky, které se nestanou až příliš výraznými a kovové komponenty s drobnými, ale detailními efekty jsou zde správnou volbou.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top