Zdraví & sport

Znáte účinky bahna z Mrtvého moře?

Mrtvé moře
pixabay.com

Mrtvé moře je bezodtokové slané jezero, o jehož zázračných účincích se hovoří již od pradávna. Voda, která je zdrojem přemíry nejrůznějších minerálů a má velice pozitivní vliv na lidské tělo. Není se proto čemuž divit, že stále více zájemců plánuje dovolenou právě tímto směrem.

Jenže oblast Izraele a Jordánska není zrovna nejdostupnější. Podle starého přísloví, „když nemůže Mohamed k hoře, musí hora k Mohamedovi“, se na trhu objevilo například bahno z Mrtvého moře a další přípravky. Rašelinové zábaly, jež jsou dnes již naprostou součástí českých lázní a dostávající se i do domácností. O přínosu těchto produktů vám sdělíme něco více.

Bahno z Mrtvého moře

Kosmetika z Mrtvého moře, to není jen balzám na duši, ale především balzám pro tělo. Ať už trpíte jakýmikoliv kožními obtížemi, bahno z Mrtvého moře se postará o jejich odstranění a celkové zklidnění. Antibakteriální působení má za následek odplavení všech negativních látek z těla.

Tento způsob relaxace a léčby vyhledávají lidé s nejrůznějším kožním onemocněním.

  • Lupénka
  • Ekzémy
  • Akné

Kvalitní kosmetika z Mrtvého moře má jednoznačně omlazující účinky, a to díky přemíře hořčíku, minerálů a ostatních prvků. Slaná a zároveň šetrná terapie, s níž docílíte svého.

Kosmetika z Mrtvého moře

Proč utrácet desetitisíce za zájezdy k Mrtvému moři, když si bahno z Mrtvého moře můžete dopřávat v pravidelných intervalech ve svém vlastním domově? Trh je totiž zaplaven kosmetikou tohoto typu, jež se postará o to, že vaše pokožka bude jemná a vláčná.

Minerální látky mají navíc dlouhodobou působnost, takže kožního onemocnění se při pravidelných lázních a solných terapiích zbavíte navěky. Poznejte účinky kosmetiky z Mrtvého moře, která vedle bahna nabývá i jiných podob, například ve formě mýdel nebo speciálních denních a nočních krémů.

 

Click to comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top