Kariéra

Znáte všechny způsoby využití kari sítě?

pixabay.com

Když se vysloví pojem kari sítě, žádnému stavebníkovi je určitě není třeba zdlouhavě popisovat. Spousta šikovných kutilů s nimi přišla do styku také v rámci prací kolem domu. Jestliže spadáte do kategorie těch, kdo je na nic nepoužili, trochu blíže vám je představíme a hlavně prozradíme, jaké je jejich využití.

Obecně lze říci, že kari sítě jsou ryze stavebním produktem. Jde o svařovanou síť příslušných rozměrů. Z jednotlivých drátů jsou svařena oka. Volit lze pochopitelně z odlišných průměrů drátů, velikosti ok a tím pádem i přidružených parametrů. A k čemu se vlastně kari sítě používají?

Kari sítě do betonu i na plot

Primární účel kari sítě je zřejmý. Vzhledem k tomu, že jde o výrobek spadají do kategorie betonářské oceli, najdete pro ně upotřebení hlavně při betonování ploch. Právě v takových místech tato ocel tvoří zpevňující článek a prodlužuje celkovou životnost betonového prvku. Přispívá k vyšší pevnosti a odolnosti.

Spousta lidí si však myslí, že tím využití kari sítí končí. Jenže tento hutní materiál může být opravdu univerzální. Stačí pouze vědět, k čemu všemu se dá upotřebit. Betonové sítě kari můžete použít i mimo stavební segment. Co byste řekli na levnou a snadno zpracovanou formu oplocení? Výroba pevných a bytelných chovatelských kotců může být střídána dalším užitím v zahrádkářství a zemědělství. Možností je více než dost.

Kari sítě pro všechno

Věříme, že po přečtení tohoto článku budete zase o něco chytřejší a možná si při budování čehokoliv kolem domu vzpomenete na kari sítě jako kvalitní hutní materiál a využijete je. Opatřit je mimochodem můžete libovolnou povrchovou úpravou, doplnit je lze o další závěsné prvky a v neposlední řadě jsou spjaty s velice přijatelnou cenou. To jsou faktory, které v každém z nás probudí kreativního ducha.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top