Elektronické cigarety

Čtyři největší výhody, které vám nabízí používání elektronické cigarety

pixabay.com

Elektronické cigarety nejsou ani zdaleka až tak starým vynálezem. Používají se víceméně opravdu jenom posledních pár let, ale dokázaly za tu dobu získat velkou oblibu u všech generací u kuřáků. Mají totiž velké množství výhod, které nemusí zásadně čerpat jenom kuřáci jako takoví, ale pozitivně mohou tyto výhody ovlivnit i jejich blízké okolí.

Pevnější zdraví bez škodlivých látek

Princip elektronické cigarety je postavený na odpařování tekuté emulze. Díky tomu nevznikají vedlejší produkty, které jsou typické u pálení žárem, jako je tomu u tabáku. Jde především o dehet, který je zásadním činitelem, který ubližuje širokému spektru lidí, kteří nejen že kouří, ale jsou i v blízkosti kuřáků.

Žádný nepříjemný zápas pro okolí

I tento bod souvisí s předchozími vlastnostmi. To, že nevzniká dehet a podobné látky automaticky znamená, že také nevzniká těžký kouř, který se rád uchytává na porézní povrchy, látky a také různé ochlupení a vousy. Tento smrad je největším důvodem, proč kuřáci dlouhé roky vadí širokému okolí. Často jde opravdu jen o tento diskomfort než o obavy o zdraví. Naštěstí elektronické cigarety tento problém řeší.

Pobavte se různými příchutěmi a vůněmi

Kouření elektronické cigarety zkrátka nikdy nebude nudou. Důvod je jednoduchý, vždycky tady bude možnost rozšířit svoje zážitky o celou řadu nových příchutí a vůní, které můžete potkat od různých výrobců. Výběr je přitom opravdu ohromný. Vybírat můžete nejzákladnější vůně ovoce, čokolády, vanilky a dalších, stejně tak jako příchutě různých exotických koktejlů.

Značná cenová úspora

A v poslední řadě je potřeba zmínit, že elektronické cigarety znamenají i značnou cenovou úsporu. Ačkoliv se do nich musí dokupovat náplně, tak i tak vychází jejich doplňování a užívání jen na zlomek ceny, kterou byste platili za standardní tabákové výrobky.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top