Funny

Dva zásadní důvody, proč zkusit elektronickou cigaretu

pixabay.com

Elektronická cigareta je velice zajímavým a originálním způsobem, jak zůstat u svého návyku, a přitom si zdravotně i společensky ulevit spoustu nepříjemných obtíží. Někteří lidé je ale stále vetují a nevěří v jejich efekt. Zkusíme vám proto dát rovnou tři zásadní důvody, proč by elektronická cigareta mohla být dobrá i právě pro vás!

Elektronická cigareta šetří peníze

I když původní nákup samotného tělíska představuje větší investici, tak se v překladu stále bavíme o investici podobné jednomu až dvěma kartonům běžných cigaret, které zkrátka budou stačit vášnivým kuřákům klidně i jen několik málo dní a konec. Elektronická cigareta je jednorázová investice, do které je pak potřeba přikupovat vodní báze a občas i servisní díly jako náhradní topná tělíska. Tak i tak se můžete spolehnout na to, že elektronická cigareta zdaleka nespotřebuje tolik financí, jako ta běžná.

Nikotin zůstává, ale plíce netrpí

Důvodem, proč je spousta lidí tak moc závislá na kouření je látka jménem nikotin. Ta je vysoce návyková a obsahuje jej například tabák v běžných cigaretách. Nikotin ale lze extrahovat a pro kuřáky zbavující se závislosti tak najdeme například nikotinové žvýkačky, náplasti anebo právě náplně do elektronických cigaret, které nikotin obsahují. Svoji závislost tak můžete ukojit, ale u toho si nemusíte zásadně ničit plíce. Že to nejde? Ale jde! V elektronických cigaretách totiž nedochází k pálení tabáku ohněm a nevzniká tak vedlejší produkt kouření – dehet.  Ten se právě usazuje v plicích a je tím pomyslným zabijákem, kterého potkáváme na krabičkách od cigaret. Náplně lze navíc individuálně upravovat tak, aby docházelo například k redukování úrovně nikotinu a postupně si na něj můžete odvykat, aniž byste museli absolvovat ten nepříjemný šok z úplného vynechání svojí nikotinové dávky, který stejně často končí neúspěchem.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top