Tech

Elektronickou cigaretou uděláte svým blízkým radost

elektronická cigareta
pixabay.com

A je to tady! Vánoce se nám nezadržitelným tempem blíží. Už jen čtyři dny a bude to tady. Také vás trápí ten problém, že ještě nemáte doladěné všechny dárky tak, jak byste chtěli? My pro vás máme tip. Pokud je váš blízký kuřák, radost mu zajisté uděláte elektronickou cigaretou.

Kuřáci to nemají lehké

Na jaře vešel v naší republice v platnost protikuřácký zákon, což pro kuřáky znamená jediné a to, že už si nemůžou libovolně zapálit tam, kde by chtěli. Nekuřáci to jistě ocenili, na druhou stranu byly vytvořeny kuřácké a nekuřácké prostory, takže si každý mohl vybrat, kam půjde. Ať tak nebo tak, legislativní úprava zní jasně a někteří kuřáci se s tím těžko srovnávají. Tato situace však velmi nahrává současnému trendu, kterým jsou elektronické cigarety. Na ně se totiž zákon nevztahuje.

Jak vybrat elektronickou cigaretu?

Elektronické cigarety se stávají velmi oblíbenými dárky pod stromeček. Jak ale vybrat tu pravou? To se dotazuje mnoho z nás. Nejprve se u elektronické cigarety zaměříme na baterii. Každá baterie má jinou kapacitu, což znamená i jinou výdrž. Silní kuřáci, kteří jsou zvyklí denně vykouřit klidně i celou krabičku, budou mít elektronickou cigaretu pořád v ruce. Proto by kapacita baterie měla být 3000 mAh, ale klidně i více. Od toho bychom se tedy měli při výběru odpíchnout a uzpůsobit výběr baterie tomu, jak moc daný člověk kouří. Vybrat si můžeme i žhavicí část, kterou má každá cigareta a to buď clearomizéry nebo atomizér.

Bohatý výběr náplní

Součástí cigaret jsou i náplně do elektronických cigaret, u kterých je také z čeho vybírat. Což přináší jednu z velkých výhod, kdy si může kuřák velmi jednoduše regulovat nikotin. Pokud řešíte skutečně pořízení elektronické cigarety k Vánocům, rozhodně nezapomeňte na náplně.

Náš tip!

Udělejte svému blízkému pěkný balíček, ve kterém bude mít elektronickou cigaretu s nabíječkou, příslušenstvím a několika typy náplní. Uvidíte, že budete mít úspěch.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top