Tech

Jaké funkce nabízí Microsoft Office 365?

Microsoft office
pixabay.com

Microsoft Office 365 zná určitě každý. Někdo možná hodně okrajově, pro jiného je to naopak každodenní chleba. Ať tak či onak, tohle slovní spojení se dostalo do podvědomí široké veřejnosti a určitě ani vám zmínka o tomto kancelářském balíčku neunikla. Dnešní článek věnujeme funkcím, které Microsoft Office 365 nabízí a trochu blíže si je představíme. Díky následujícím řádkům si uděláte představu, jak a v čem vám tento balíček může pomoci. A o to nám jde.

Proč vlastně používat Microsoft Office 365?

Na samotný začátek ještě pár slov k tomu, proč kancelářský balíček Microsoft Office 365, který mimochodem během posledních let prošel významnou úpravou, vlastně používat. Vysvětlení je prosté: pomůže vám to v mnoha ohledech, zvýší efektivitu práce a co si budeme nalhávat – mnoho z nás má kancelářský balíček i ve svém soukromém počítači nebo notebooku, takže i doma nám jeho přítomnost jistě přijde vhod.

Základní funkce balíčku

Jak jsme již zmínili o pár řádků výše, tento balíček má hned několik funkcí. Na jeho samotném začátku to byl maximálně Word, Excel nebo PowerPoint, dnes je ale seznam mnohem delší a obsáhlejší. Pojďme si teď nejvyužívanější funkce představit.

·         Skype

Skype je program sloužící k online hovorům, které jsou bezplatné. Kdykoli a odkudkoli tak můžete zavolat prakticky komukoli po celém světě, samozřejmostí jsou i videohovory nebo přeposílání dokumentů.

·         Yammer

Sociální síť Yammer slouží pro komunikaci interních lidí i externích partnerů, prostřednictvím této funkce se stejně jako u skype můžete spojit s kýmkoli, samozřejmostí je sdílení souborů.

·         SharePoint

Funkce SharePoint může být pro někoho neznámou. Jde o funkci, která vám umožňuje sdílet obsah na jakémkoli zařízení a na kterékoli zařízení. Zároveň můžete vytvářet intranetové weby a portály.

·         Visio

Visio je ideální nástroj, díky kterému snadno a rychle vytvoříte diagramy, nakreslíte si business procesy nebo jej můžete využít na návrhy drátěných modulů webů.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top