Tech

Komentovaná prohlídka datového centra

datové centrum
pixabay.com

Kvalitní datové centrum, to je základ úspěchu z pohledu provozování nejrůznějších webů, e-shopů, serverů a webových aplikací. Chcete-li v tomto směru docílit své maximální spokojenosti, měli byste si pronajmout servery ve špičkovém datovém centru.

Jak ale zjistit, že konkrétní poskytovatel těchto služeb je opravdu tím, kdo vám nabízí to nejlepší na trhu? Jednoduše – komentovaná prohlídka datového centra. Ano, vyrazte na prohlídku objektu, který sdružuje všechnu prezentovanou technologii, a zjistěte, co je pro vás to nejlepší. Vždyť stačí provéstjen rezervaci a můžete vyrazit.

Co nabízí datové centrum Praha?

Jestliže hledáte skutečné odborníky, trochu vám napovíme, kde hledat spolehlivé managed servery a jak by takové datové centrum vlastně mělo vypadat. Co třeba maximální příkon až 4 000 W, 200 datových rozvaděčů, 8 000 serverů a 4 optické trasy? To je bezpochyby lákavá nabídka.

Takové datové centrum Praha je propracované ve všech ohledech. Tak například energetika. Počítat můžete se zdvojenými UPS, zdvojenými generátory, značkovými energetickými prvky a ve finále i s vlastní zdvojenou trafostanicí. Na to navazuje profesionální chlazení a maximální bezpečnost. Železobetonové zdi, pancéřové dveře, ochrana perimetru, kamerový systém v HD a samostatně uzamykatelné racky. Co více si v této oblasti ještě přát?

No tak určitě konektivitu prostřednictvím čtyř optických tras s připojenou kapacitou až              240Gbps. V rámci takového datového centra Praha musíte ocenit i uživatelský komfort z pohledu platby za reálný výkon a odborného servisního zázemí. O managed servery se ve své podstatě nebudete muset starat.

Komentovaná prohlídka datového centra vám prozradí mnohé o fungování takového objektu a vůbec celé společnosti. Proto neotálejte a vyrazte se na tuto špičkovou technologii spojenou s přijatelnými cenovými náklady podívat osobně.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top