Elektronické cigarety

Máte problémy se závislostí na cigaretách? Poradíme, jak se jich zbavit!

unsplash.com

Závislost na cigaretách je bohužel záležitostí, kterou musí řešit opravdu velké množství lidí. K cigaretám se většinou uživatelé dostávají velice brzy jako mladí a následně se s nimi tento zvyk táhne po celý život. V některé momenty se ale můžeme dostat do takové pozice, kdy nám může taková závislost působit nepříjemné komplikace.

Typickým příkladem je například práce, kde to může v rámci kolektivu nebo charakteru povolání opravdu vadit. Mimo toho i při vychovávání dětí v útlém věku není kouření tím nejlepším. Dnes se podíváme na to, jakými způsoby kouření dostat pod kontrolu.

Namísto úplného konce dostaňte kouření pod kontrolu

Většina lidí se automaticky snaží o ten nejtěžší krok. Rovnou se úplně zbavit závislosti na cigaretách. Jenže to může mít velice často nepříjemné následky, na konci, kterých se spousta kuřáků vrátí zpátky ke kouření. Jenže je tu možnost použití elektronické cigarety.

Mimo toho, že už jenom sama elektronická cigareta je řešením problémů se zdravotními a estetickými komplikacemi kolem kouření. Navíc pomocí některých druhů náplní můžete dost efektivně pracovat s objemem nikotinu při kouření. Díky tomu tak můžete velice citlivě snižovat dávky bez abstinenčních příznaků.

Nikotinové žvýkačky a náplasti

Další možností při odvykání jsou pochopitelně nikotinové žvýkačky nebo náplasti. V nich je dost vysoká koncentrace nikotinu, která bude stačit pro uklidnění našich chemických receptorů. Jenže i tady se může stávat to, že to nebude stačit k odvykání bez doprovodných příznaků. A to především proto, že tělo samo začne vnímat, že mu chybí důležitá věc. Ten nejklasičtější vjem při kouření, kterým je ten pocit odpočinku. Proto se může stát, že tato léčba bude pro mnohé opravdovou zkouškou odhodlání.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top