Elektronické cigarety

Máte zdravotní problémy kvůli kouření? Zbavte se jich těmito jednoduchými tipy!

pexels.com

Kouření je jednou z těch kratochvil, které bohužel mají dost silné zdravotní dopady na všechny, kteří se jim celé dny oddávají. Také proto se u těchto lidí některé zdravotní choroby vyskytují mnohem častěji, nebo mají celkově nižší imunitu vůči virům a bakteriím ve svém okolí.

Existuje ale celá řada možností, jak můžete poměrně dost jednoduše ovlivnit kouření, tak abyste dokázali zlepšit stav svého fyzického zdraví. A přesně tyto tipy dnes uvidíte v tomto článku.

Vyvážejte kouření také častým pohybem

Jednou z možností, jak ideálně zlepšit vaše zdraví, je zvýšení dostatku pohybu. Nemusí jít nutně o fyzicky náročný pohyb, sport nebo tvrdou dřinu v posilovně. Zcela naopak pomohou mnohem klidnější aktivity jako jsou procházky, cyklistika nebo popřípadě plavání a turistika. Jde především o to, aby nenásilně a dlouhodobě pracovat váš kardiovaskulární systém a s ním také cirkulace vzduchu.

Nahraďte cigarety elektrickými

Další možností jsou elektronické cigarety. Jedná se o druh kouření, který je mnohem zdravější proto, že se namísto spalování tabáku používají vodní emulze. Emulze svým odpařováním tvoří aerosol, který potom kuřák kouří. Výhodou je, že si můžete užívat různé vůně i příchutě, které mohou připomínat také klasickou chuť a vůni tabáku. Přitom ale nebudete vdechovat nikotin, takže je celkový výsledek mnohem bezpečnější a zdravější. Oproti různým odvykacím kúrám je tady ale důležitý fakt, že můžete v rámci emulzí dokonale regulovat obsah nikotinu v kouření. Stejně tak se můžete úplně vyhnout jakémukoliv abstinenčnímu doprovodu v moment, kdy se snažíte odvyknout kouření. A důvod? Mimo toho, že stále budete mít nikotin v menší dávce, tak si budete užívat i typického kuřáckého pohybu. Vaše tělo tak opravdu nezaznamená žádné strádání.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top