Funny

Pořiďte svým známým dárek, který rozesměje a zahřeje na srdci!

pixabay.com

Pořídit svým známým něco, co pod stromečkem nejen, že rozesměje ale zároveň zahřeje na srdci a vytvoří krásnou rodinou atmosféru. Kdo by si to jen nepřál. Takových dárků je spousta, jen je mnohdy nevidíme anebo je jen hledáme na špatném místě.

Napadlo vás někdy jak potěší samolepky na zeď?

Ano, přesně tak. Jedná se o velice jednoduchou, a dokonce i levnou variantu, jak si vyzdobit domov přesně podle sebe. Samolepky na zeď mohou být ve spoustě různých vzorů, úprav a variant, které v širokém počtu možností dokáží od upřímného pobavení, po okouzlení splnit veškeré stanovené cíle.

Vyrábí se například v sadách velkoplošných samolepek, na nichž nejčastěji najdeme různé motivy krajiny, zvířat či zátiší. A samozřejmě se takové můžeme dostat na opačný extrém. A to k drobným samolepkám, které většinou dokáží především pobavit a ve spojení s dobrým příběhem mohou být i skvělou připomínkou zajímavých okamžiků. Stejně tak i cena může být variabilní od několika korun za nejdrobnější a nejobyčejnější kousky až po stokorunové částky za opravdu impozantní nálepky, které svojí schopností vyzdobit domov konkurují i mnohem dražším doplňkům. Nalepení je přitom velice jednoduché a zvládne ho kdokoliv od dítěte po starce.

Trička s potiskem, aneb jak moc dokáže rozesmát nápis na hrudi

Velice oblíbená jsou také trička s různými druhy potisků. Někteří dávají přednost například vzorům oblíbených hrdinů, a především děti tyto fantasy, pohádkové a filmové motivy doslova milují. Dospělí jsou pak ve vkusu zcela odlišní a volí něco z kombinace vážných a velice dobře vyvedených celoplošných potisků, nebo pak mají velice rádi typické ryze zábavné citáty k rodině, věku a zálibám. Stejně jako u samolepek si i zde svého favorita opravdu vybere úplně kdokoliv.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top