Elektronické cigarety

Proč jsou elektronické cigarety mnohem zdravější, nežli klasické tabákové výrobky?

unsplash.com

Možná jste si už mohli všimnout toho, že se v posledních letech opravdu hodně tlačí na širokou veřejnost v tom ohledu, aby se limitovalo využívání tabákových výrobků. Důvod tohoto společenského ladění je velice jednoduchý. Většina národů už totiž mohla zaznamenat, že se zvyšuje zatížení zdravotnictví kvůli narůstajícím případům nemocí spojených s kouřením.

V rámci moderního světa ale lze najít opravdu velké množství možností, jak se i nadále věnovat kouření, a přitom dávat pozor na svoje zdraví. Všechny se přitom točí kolem moderního fenoménu, kolem elektronické cigarety.

Zapomeňte na tabákové výrobky

Elektronické cigarety můžete potkávat i jako klasické elektronky, které se plní tabákovou směsí a jen žhaví namísto ohně. Jejich zdravotní přísun ale opravdu není zdaleka tak velký, jako u čiré elektronické cigarety.

Opravdu kvalitní a pravé elektronické cigarety totiž obcházejí tabákové výrobky obloukem a nabízí svým uživatelům alternativní řešení. Tím alternativním řešením jsou specializované vodní emulze, které se odpařují a tvoří aerosol, který vdechujeme. O samotné odpařování emulzí se přitom stará výhřevné tělísko, které je napájeno baterií.

Proč to vůbec takhle je?

Možná vám to přijde složité a zbytečné, ale všechno se to točí kolem jednoho konkrétního faktu. A to kolem toho, že je opravdu kouření elektronické cigarety mnohem zdravější a bezpečnější, protože zde zcela chybí dehet a jemu podobné látky. Právě dehet je tím hříšníkem, který může za zdravotní komplikace většiny uživatelů tabákových výrobků. Jedná se o jeden z mnoha těžkých prvků, které vznikají žhavením různých materiálů. Velice rychle se dostává na porézní materiály, což je důvod, proč také zapáchají kuřákům ruce, vousy, vlasy a oblečení. Přitom je ale největší problém v tom, že usazený dehet v plicích víceméně zůstává a jen se hromadí.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top