Elektronické cigarety

Proč používat elektronické cigarety namísto klasických tabákových výrobků?

Unsplash.com

Elektronické cigarety jsou moderní metodou, jak se mohou kuřáci oddávat svým zálibám všude na veřejnosti, aniž by u toho rušili svoje okolí. Zároveň přitom mohou uživatelé elektronických cigaret myslet na svoje zdraví, protože se jedná o mnohem efektivnější a zdravější způsob kouření.

Nejen toto, ale i mnohé další důvody jsou zásadními výhodami, které stojí za tím, že lidé velice často a rádi používají elektronické cigarety.

Mnohem zdravější způsob kouření

Při klasickém kouření jde o to, že se žárem spaluje tabák. Díky tomu vzniká aerosol i typický zápach. Jenže ačkoliv prochází kouř přes samotný filtr, tak zároveň vdechujeme i velkou část spalin, které přes filtr neprocházejí. Tou nejzákladnější součástí těchto spalin jsou nepříjemné těžké prvky, jako je například dehet.

Tyto prvky mohou za naprostou většinu problémů, které lidi s kouřením všeobecně mají. Zaprvé jsou tyto těžké prvky specifické tím, že se usazují na porézních materiálech, látkách ale i kůži či vlasech a vousech. Proto jsou kuřáci cítit „typickým zápachem“. Jenže zároveň se část vdechnutých látek usazuje v plicích, odkud pro ně už bohužel není žádného úniku. Kvůli tomu tak mohou vznikat respirační choroby u kuřáků.

Elektronické cigarety tento problém řeší

Jenže u elektronické cigarety nemusíte tyto problémy řešit. Namísto tabáku je tady používá směs, která je na vodní bázi. Při jejím odpařování tak vzniká víceméně čistý aerosol, který je pro lidský organismus mnohem přívětivější. Díky tomu tak nemusíte mít obavy z toho, že byste obtěžovali svoje okolí nepříjemným zápachem nebo dokonce byli po nějaké době užívání cítit typickým zápachem. Dvojnásob je potom nejdůležitějším rozdílem to, že během kouření nevdechujete nebezpečné látky, které mohou do budoucna zhoršit zdraví.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top