Tech

Progresivní elektrické hračky

www.pixabay.com

Moderní technologie posunuly hranice her o další level a přinesly pokrok také do světa hraček. Vedle virtuálního prostoru, který bojuje o svou přízeň s klasickými deskovými hrami jsou to právě technicky propracované elektrické hračky, které se stávají velmi oblíbenými jak mezi dětmi, tak mezi dospělými. Je pravda, že jejich pořízení stojí mnohdy nemalé peníze, ale poskytují přidanou hodnotu, která se pak promítá do celkových schopností dítěte a prohlubuje jeho adaptaci na moderní technologicky vyspělou společnost. 

Elektrické hračky na dálkové ovládání

V minulosti bylo dálkové ovládání synonymem pokroku v mediální sféře. Dnes je spojeno především s různými typy hraček, které vytváří dojem samostatného pohybu, přičemž pokročilé typy jsou dále vybaveny moderními komunikačními technologiemi umožňujícími znásobit zážitek z hraní. V této oblasti můžeme pořídit celou škálu produktů od málo náročných autíček až po RC (Remote control – dálkově ovládané) modely závodních aut, lodí, vrtulníky a drony.

Právě letuschopné RC modely zažívají v dnešní době boom, jelikož je možné je osadit dalším vybavením, jako jsou fotoaparáty nebo kamery propojitelné s mobilním zařízením a PC. Pořídit si vrtulník na dálkové ovládání pak znamená získání dvojího zážitku, jelikož kromě rozvoje koordinace umožňuje zachycení míst, která jsou běžně omezeně dostupná.

Mini dopravní prostředky pro děti

Další skupinu progresivních hraček jsou zmenšené dopravní prostředky. Kromě autíček (která doslova vytlačila modely poháněné manuálně nebo gravitací) jsou to také elektrické čtyřkolky a traktory. Nabídka elektrických čtyřkolek je určena především pro děti předškolního věku, a přestože na první pohled nevyvolávají dojem zdravé hračky, pomáhají jim rozvíjet především motorické schopnosti a správnou orientaci v prostoru.

Elektrické hračky jsou v dnešní době neodmyslitelnou oblastí herního průmyslu a stejně jako klasické typy mají své specifické funkce. S vývojem a rychlým zastaráváním, které je typické pro moderní technologie i jejich cena rapidně klesá, takže jsou poměrně dobře finančně dostupné i pro průměrného člověka.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top